ללמוד רפואה בהונגריה באוניברסיטת סמלוויס היוקרתית

ללמוד רפואה בהונגריה
תוכן עניינים

ללמוד רפואה בהונגריה: אוניברסיטת סמלוויס (Semmelweis) החלה את דרכה כבר בשנת 1796 – לפני כמאתיים וחמישים שנה. היא הוקמה על ידי המלכה מריה תרזה, והפכה בשנים שחלפו מאז למופת של מצוינות, חינוך ומחקר בתחום הרפואה.

לימודי רפואה בהונגריה – האוניברסיטה היא מוסד בינלאומי שזכה למקום מכובד בדירוגים שונים של מוסדות לימוד רפואה. היא מונה כ-11,000 סטודנטים, 1,675 מרצים וחוקרים ומעל 4,500 רופאים ועובדים בתחום הבריאות.

סטודנטים רבים מגיעים מדי שנה מרחבי העולם ללמוד רפואה באוניברסיטה הזו, והיא נמנתה בשנת 2016 ברשימת 200 האוניברסיטאות הבינלאומיות ביותר בכל העולם.

 למה לבחור בסמלוויס?

מסורת וחדשנות

אוניברסיטת סמלוויס היא אחת ממוסדות לימוד הרפואה הוותיקים ביותר באירופה. היא הוקמה לפני כ-250 שנה ומאז צברה ניסיון ויוקרה המבוססים על שילוב של מסורת וחדשנות. הפעילות שלה מבוססת על שלושה תחומים מרכזיים – חינוך, מחקר וטיפול בחולים.

השילוב של מסורת וחדשנות מתבטא גם בצורה פיזית באוניברסיטה. לצד בניין מאמצע המאה ה-19 שעדיין נמצא בשימוש, נחנך לאחרונה מרכז טיפול ומחקר מתקדם בגודל 20,000 מ"ר – שמתאים לקדמה ולטכנולוגיה של המאה ה-21.

החדשנות של המוסד מתבטאת בשיטות לימוד ומחקר עדכניות, ובשילוב הטכנולוגיה החדשנית שבה נעשה שימוש בטיפול בחולים.

מצוינות

האוניברסיטה קיבלה תואר רשמי של "אוניברסיטת מחקר" בשנת 2010 – לאחר שהשאיפה שלה למצוינות במחקר קבילה הכרה רשמית מקהילת הרפואה הבינלאומית. בהשוואה לפקולטות אחרות לרפואה בהונגריה, סמלוויס מתבלטת ברמת האיכות שלה וברמת ההכרה האקדמית שהיא מקבלת.

יחסים בינלאומיים

לאוניברסיטה קשרים חינוכיים ואקדמיים עם מעל ל-200 מוסדות חינוך ורפואה מאסיה, אירופה ואמריקה. הקשרים הבינלאומיים של המוסד תורמים להגברת איכות הלימודים ומביאים חוקרים רבים וסטודנטים רבים ללמוד בו.

ללמוד רפואה בהונגריה: אילו פקולטות קיימות באוניברסיטה?

באוניברסיטת סמלוויס פועלות מספר פקולטות ללימוד תחומי הרפואה והבריאות, בהן:

  • פקולטה לרפואה.
  • פקולטה למדעי הבריאות.
  • פקולטה לבריאות הציבור.
  • פקולטה לרפואת שיניים.
  • פקולטה לרוקחות.
  • פקולטה על שם אנדראס פאטו לפדגוגיה.

ללמוד רפואה בהונגריה – מחקר באוניברסיטת סמלוויס

בנוסף ללימודי הרפואה, פועלות במוסד כ-300 קבוצות מחקר. הן מתמקדות בנושאים כמו אבחון מוקדם של מחלות, מניעת מחלות, שמירה על הבריאות ושמירה על אורח חיים בריא בגיל הזקנה. צוותי המחקר השונים מחזיקים ב-94 מענקי מחקר הונגריים וב-31 מענקי מחקר בינלאומיים.

ללומדים רפואה באוניברסיטה יכולה להיות אפשרות להשתלב באחד מהמחקרים הרבים שמתבצעים בה, וזהו יתרון נוסף למתעניינים בלימודי רפואה בהונגריה במוסד זה.

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה