איך כדאי להתחיל ללמוד אנגלית עם דנה שמחוני – Dana Simchoni

איך כדאי להתחיל ללמוד אנגלית עם דנה שמחוני - Dana Simchoni
תוכן עניינים

בעולם הדיגיטל שאנו חיים בו כיום, כאשר הילדים מחוברים אינספור שעות למסכים, קל להם יותר ללמוד אנגלית ובכלל שפות זרות מאשר מה שהיה איתנו בילדות. עם זאת, ככל שהחיבור למסכים הפך לסיפור אהבה גדול יותר, כך צמח לו גם הנתון המדאיג של הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים ובני נוער וזה משפיע גם על הלימודים. לימוד אנגלית יכול לסייע לנו הרבה מאוד בחיים, בין אם כתנאי קבלה לעבודה, בתקשורת עם אנשים אחרים בחו"ל וכמובן גם כאשר אנו צריכים להתעסק עם דברים טכניים כמו הגדרות של מכשירים חשמליים, טלוויזיה, אינטרנט ומחשב ועוד.

אז איך כדאי להתחיל ללמוד אנגלית בכלל – דנה שמחוני Dana Simchoni?

דנה שמחוני (Dana Simchoni) הינה מורה לאנגלית, אשר יכולה לעזור וללמד את התלמידים שלה אנגלית בצורה הטובה ביותר.

אז כפי שאמרנו לימוד אנגלית היא כלי חשוב שיכול לעזור לכם באספקטים רבים בחיים ולכן חשוב מאוד ללמוד אנגלית. אנגלית אפשר ללמוד בכל גיל אם יש את הרצון ואם אתם הורים הדואגים לילדים שלכם אז כדאי לכם לדאוג שהילדים ידעו אנגלית מגיל קטן, כך שזו רק תתחדד לאורך השנים הבוגרות כאשר אותם ילדים יגדלו. בגיל קטן יש קליטה טובה יותר ללימוד שפות ולכן מגיל קטן מאוד כדאי להתחיל להרגיל את הילדים ללימוד אנגלית. ישנם הורים שלוקחים את זה צעד קדימה ואף מדברים בבית אנגלית על מנת שהילדים יתרגלו לאנגלית וישנם הורים המספקים כלים שונים לילדיהם על מנת ללמוד את השפה: לדוגמה ספר ציורים באנגלית, דיסק אודיו ללימוד אנגלית, צפייה בסדרות מצוירות באנגלית, שכירת מורה פרטי ועוד.

האם החיבור לטלפון יכול לעזור לנו ללמוד אנגלית מהר יותר?

בגיל בוגר אנשים רוצים ללמוד אנגלית מרצונם החופשי אולם ילדים בעולמם לא מעוניינים ללמוד כלל, לא אנגלית ולא כל מקצוע אחר (לפחות רוב הילדים). על כן, יש לכם כהורים אחראיות להכניס את הילדים למסגרת המלמדת אנגלית בין היתר כדי להרחיב את הידע והאופקים שלהם ובסופו של דבר הם יודו לכם על כך. החיבור של הילדים מגיל צעיר לסמארטפון יכול להפוך ליתרון וכי תוכלו לאפשר להם זמן עם הטלפון בתנאי שהם גם ישתמשו בו לצרכים לימודיים. כך למשל תוכלו להוריד אפליקציות ללימוד אנגלית. באפליקציות אלה יש לא מעט משחקים, לימוד אוצר מילים דרך תמונות וקבצי שמע, מבחני שאלות/תשובות ומילוי משפטים ועוד.

קראו עוד אצלנו – בלוג Viva.

 

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה