הסרת שיער בפנים – הנה מספר שיטות שונות לנשים ולגברים

הסרת שיער בפנים – הנה מספר שיטות שונות לנשים ולגברים
תוכן עניינים

שיער פנים הוא אחד הבעיות הנפוצות ביותר מהן סובלות נשים בכל רחבי העולם. אם גם אתן ניסיתן הסרת שיער בפנים על ידי חוט, שעווה ופינצטה וכעת אתן מעוניינות לטפל בבעיה בצורה יסודית ומהירה חשוב שתדעו את הדברים הבאים..

הסרת שיער בפנים – שיטות שונות

מאז ומעולם נשים נלחמו בתופעה של שיעור יתר באזור הפנים שלהם על ידי שיטות שונות של הסרת שיער.

ספורטאים עושים את זה , רקדנים סלוניים או רקדנים אחרים עבור ריקוד בצ'אטה לדוגמא, עושים את זה ועוד.

בעשרים שנה האחרונות הטכנולוגיה הרפואית השתכללה והמציאה מספר שיטות המבטיחות אחוזי הצלחה גבוהים בהפחתת שיער.

  1. אפילציה – אחת השיטות המוכרות והוותיקות ביותר. בשיטה זו הסרת שיער פנים נעשית על ידי מחט חשמלית. היתרון של שיטה זו הוא התוצאה המוצלחת שלה. החיסרון שלה הוא כי מדובר בתהליך איטי בו מוציאים כל שיערה בנפרד.
    טיפול זה חייב להתבצע אן ורק על ידי קוסמטיקאית מוסמכת.• הסרת שיער באינפרא אדום- כאן מדובר בשיטה אשר מתבססת על קרן אור חמה אשר חודרת אל זקיק השערה, מייבשת אותו ובכך גם הורסת אותו. התוצאה של פעולה זו היא נשירת השערה אליה חדרה קרן האור. היתרונות של שיטה זו באים לידי ביטוי שהכאב מזערי, לא נשארות צלקות וכן בתהליך מהיר ובטוח. אנשי מקצוע אומרים כי שיטה זו יכולה לעזור גם במקרה בו קיימים כתמי פיגמנטציה על עור הפנים וקמטים.
  2. הסרת שיער בלייזר– טיפול זה נעשה במכונים מקצועיים ואחוזי ההצלחה גבוהים. כאן נדרשים מספר טיפולים עד קבלת תוצאה אופטימאלית. המטפל מאלחש את האזור וכך נמנע מהמטופל תחושת האי הנוחות והכאב. החסרונות מינוריים ובאים לידי ביטוי בתופעות הלוואי של אדמומיות או צריבה בעור אשר נעלמים תוך מספר שעות. היתרונות הם התוצאה המוצלחת והמחיר. כיוון שמדובר על איזור מצומצם, העלות של הטיפול זולה יותר מאשר טיפול הסרת שיער בלייזר באזורים אחרים.

הבחירה בשיטה המתאימה לכם תיקבע בהתאם לסוג העור שלם וכן סוג השיער. ההמלצה היא לפנות אל אבחון של איש מקצוע אשר יוכל לומר לכם להתאים לכם את השיטה הטובה ביותר. מעוניינים במומחים אשר ימליצו לכם על השיטה המתאימה ביותר? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

הסרת שיער בפנים – מכשירים ביתיים

היתרון של מכשירים ביתיים להסרת שיער פנים הוא שההסרה נעשית בבית בצורה מהירה ופשוטה. החסרונות הם שמכשירים אלו אינם מתאימים לכל אחת, אך ניתן לגלות זאת רק לאחר שאת מגלה כי השיער צמח בתוך העור והקצב בו גדל השיער לאחר ההסרה לא אחיד.

בחודש מאי 2012 פורסמה ידיעה כי מכשיר ביתי חדש פותח על ידי חברת אינובייטיב קוסמטיקס הישראלית. ה- 'סליק' הוא קליפס עם חוט ומזכיר בצורה רבה את השיטה המסורתית ועתיקת היומין להסרת שיער פנים, החוט.

מכשיר זה מתאים לשיער מעל השפה, קו גבות, מצח וסנטר. המחיר שלו הוא 139 ₪.

עלויות טיפולי הסרת שיער בפנים

המכונים המוכרים ביותר אשר מבטיחים פיקוח של משרד הבריאות, צוות מנוסה ומקצועי, בקרה קפדנית ומבצעים תקופתיים הם אמריקן לייזר, נטורפיל, פרופורציה ומכון קאר.יש לקחת בחשבון כי התחרותיות בענף גדולה ולכן המכונים מציעים מחירים אטרקטיביים ומבצעים רבים:

  • פנים – לייזר: 2500-3500 ₪
  • סנטר – לייזר: 700-800 ₪
  • שפם – לייזר: 1000-1400 ₪
  • פאות – לייזר: 700-800 ₪
  • גבות גברים – לייזר: 1100-1900 ₪

מעוניינים לפתור את בעיית השיעור יתר בפנים אחת ולתמיד? מעוניינים לדעת מהי שיטת הסרת שיער בפנים המתאימה ביותר לעור פניכם?

המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא עלות או כל התחייבות. מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

הסרת שיער בלייזר לנערים ונערות

בגיל ההתבגרות מתרחשים שינויים הורמונליים רבים בגופנו. אחד מהשינויים הגדולים ביותר המתרחשים בגופנו היא צמיחת שיער בגופנו במקומות רבים.

ישנם נערים שצמיחת השיער המוגברת והפתאומית מציקה וגורמת להם חוסר נוחות וביישנות, בנוסף שיער מיותר יכול לפגוע בביטחון העצמי ומעמד חברתי של הנער או הנערה.

במיוחד עם הופעת השיער במקומות גלויים לעין כמו הפנים, הידיים ובית השחי. לנערות לעיתים אף קשה יותר כיוון שהחברה מצפה מהם להיות חלקות וללא שיער.

האם הסרת שיער בלייזר מחירים הוא הפתרון המתאים עבורך? ייתכן שכן, אבל ישנם משפר דברים ושיקולים שחשוב להביא לחשבון.

הפתרון הקל ביותר להסרת שיער לא רצוי בשלב הראשון הוא גילוח או שעווה. אך יש לזכור ששיטות אלה יכולות לזרז ולקדם את צמיחת השיער במיוחד בגיל ההתבגרות.

הסרת שיער בלייזר הוא פתרון שדורש התייעצות הורית והסכמה הורית ברוב המכונים המורשים במיוחד עם גיל המטופל הוא מתחת לגיל 18. גיל זה משתנה ממכון הסרת שיער למשנהו ונקבע בעיקר בהתאם לנהלי מכון הסרת שיער עצמו.

חשוב לזכור שנער או נערה בגיל ההתבגרות עוברים שינויים הורמונליים רבים שיכולים לגרום לטיפולי הסרת שיער בלייזר להיות לא אפקטיביים.

כיוון ששורשי השערה מתחדשים בקצב כה מהיר שהלייזר איננו מצליח לפגוע בכל שורשי השערה לכן כדאי לבצע הסרת שיער בלייזר רק לאחר תקופת ההתבגרות, שיש איזון הורמונלי.

אותה טכנולוגיה של הסרת שיער בלייזר שבשימוש אנשים מבוגרים משמשת גם בטיפולי נערים ונערות. הסרת שיער הקרויה גם הסרת שיער IPL או הסרת שיער SHR עושה שימוש בקרני אור בגלים ואורכים שונים על מנת לפגוע בזקיק (שורש) השערה כך שהשורש יפסיק להצמיח שיער.

תהליך הורדת שיער בלייזר הוא תהליך בטוח, כמעט ללא כאב ואמין אך כדאי גם להיות מודעים לתופעות לוואי אפשרויות כתוצאה מהטיפולים.

תופעות הלוואי מסתכמות בדרך כלל באדמומיות לאחר הטיפול, אדמומיות שאמורה לעבור לאחר מספר ימים.

כנער חשוב לתכנן את טיפולי הסרת שיער והאזורים לטיפול כך שלא יפריעו למהלך השגרה של היום. לכן כדאי לבצע טיפולים לא בזמן לימודים ולא באזורים חשופים שיכולים למחרת להראות בבית הספר.

זמן מצוין להורדת שיער בלייזר הוא בימי חמישי בערב, שישי בבוקר כך שיהיה סוף שבוע לאדמומיות לעבור. בנוסף חשוב לא לחשוף את האזורים שעברו הסרת שיער בלייזר ישירות לשמש. כך שלדוגמא אם למחרת הטיפול מתקיים שיעור ספורט בקיץ כדאי לדחות את טיפול הסרת השיער.

הסרת שיער לצמיתות

חשוב לדעת שנערים ונערות בגיל ההתבגרות המבצעים הסרת שיער בלייזר לרוב זקוקים למספר רב של טיפולי הורדת שיער כיוון שחילוף החומרים והשינויים ההורמונליים בגופם הם אדירים. בנוסף מידת הצלחת הטיפולים קשורה באופן ישיר לצבע העור וצבע השערה. ככל שניגודיות השיער על העור גבוהה יותר, כלומר שיער כהה על עור בהיר כך סיכויי הצלחת הורדת השיער גבוהים יותר.

שיער עם מעט פיגמנט כגון שיער בהיר, בלונדיני או אפור מקשה על הלייזר להסירו. בנוסף עור כהה מקשה גם כן להסירו, למרות שבשנים האחרונים פותחה טכנולוגיית לייזר בעלת גלים ארוכים היודעת להתמודד עם עור כהה. לכן גם חשוב להגיע לטיפולי הסרת שיער בלייזר ללא שיזוף.

עוד שיקול שצעירים צריכים לקחת בחשבון בהסרת שיער בלייזר הוא המחיר הגבוה יחסית של טיפולים אלו יחסית לגילוח או שעווה.

במיוחד מספר הטיפולים הרב שצעירים צריכים לעבור מייקר אף יותר את הטיפולים. לכן חשוב מאד להשוות מחירים בין מכונים שונים ולא להתבייש לבקש הנחות.

אצל אדם מבוגר המרווח בין טיפול אחד למשנהו נע בין 3-4 חודשים, כך שככל שמספר הטיפולים העולה הזמן הנדרש בין טיפול לטיפול עולה גם הוא.

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה