בניית אתר וורדפרס – טיפים קריטיים שכדאי לקחת בחשבון כבר בשלבי בניית האתר

בניית אתר וורדפרס
תוכן עניינים

בעל עסק הרוצה לשווק את העסק שלו באינטרנט כדאי שיחשוב תחילה על בניית תשתית מתאימה.

בניית אתר וורדפרס היא התשתית הבסיסית והחשובה ביותר לכל בית עסק כיום והיא גם תהיה הבסיס לאסטרטגיית השיווק והפרסום שלכם. האתר שלכם ישמש אתכם לבניית יחסי אמון עם הלקוחות גם כאשר העסק סגור באותן שעות ואפילו באמצע הלילה.

באמצעות האתר שלכם תוכלו לפרט על שירותי ומוצרי העסק ולספק ללקוחות שלכם אפשרות לרכוש מוצרים אונליין, כולל תשלום והנפקת חשבוניות באופן אוטומטי בכל הזמנה.

בנוסף תוכלו לחלוק גם תוכן בעל ערך בבלוג פנימי באתר שישדרג את האמינות והמיתוג שלכם, יספק ערך רב לגולשים שלכם ויקרב אותם אליכם.

להלן כמה טיפים חשובים שצריך לקחת בחשבון כבר משלבי בניית האתר:

  • התאמת האתר לצרכי קידום – קידום אתרים אורגני היא ללא ספק מטכניקות הפרסום המובילות כיום אם לא המובילה שבהן. כל אחד רוצה להופיע ראשון (או בין הראשונים) בגוגל כדי לקבל אליו יותר קהל ולכן סביר להניח שגם אתם תשקיעו בקידום אורגני בשלב כזה או אחר לאחר בניית האתר שלכם. התאמת האתר לצרכי הקידום האורגני כבר משלבי הבנייה שלו היא חיונית מאוד לחיסכון בכסף וזמן בהמשך.
  • התאמת האתר למובייל – כיום למעלה מחצי מהגולשים עושים זאת באמצעות הטלפון הנייד, אחרים עושים זאת באמצעות טאבלטים, ניידים וכמובן המחשבים הנייחים. אתרים מודרניים כיום חייבים להיות מותאמים למסכים ברזולוציות שונות ואת זה יש להתאים כבר משלבי הבנייה של האתר.
  • מהירות האתר – בארה"ב נערך מחקר שבו התגלה באתר קניות בינלאומי פופולרי שכל שניה עיכוב בטעינת האתר עלתה לאותה חברה במיליוני דולרים של מכירות באותו החודש. אנשים מצפים היום לאתרי אינטרנט מהירים ומעבר מהיר בין עמודי האתר. ככל שהאתר ייטען לאט יותר כך חוויית השימוש בו תרד ויותר גולשים יעזבו את האתר במהירות רבה יותר.
  • התקנת תוספים רלוונטיים – בבניית האתר שלכם חשוב לבצע התקנה של תוספים שונים ולא לפסוח על החלק הזה רק בגלל עצלות של בונה האתר או אי הכללה של הנושא באפיון ובהצעת המחיר. אנו לא מדברים על תוספי וורדפרס פשוטים, אלא על תוסף נגישות למשל החיוני מאוד כיום, על תוסף המאפשר יצירת קשר דרך הוואטסאפ, על תוסף המחבר את האתר לחשבון שלכם בגוגל אנליטיקס ועוד.

אם כן בניית האתר שלכם תהווה את הבסיס החשוב ביותר לקמפיין הפרסום שלכם באינטרנט. לבניית אתר וורדפרס עם כל ההתאמות הנדרשות כבר בשלבי בניית האתר היכנסו לאתר שלנו https://www.gnss.co.il/ ונשמח לעמוד לשירותכם.

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה