7 דרכים לשלם עבור הכשרת בית הספר הדרמה שלך

תוכן עניינים

 

 

 

 

How to Pay for Your Drama School Training שחקנים שחקרו בתי ספר וחוגים לדרמה בלונדון כבר יודעים שלימוד ולמידה של דרמה אינו זול, אלא אם כן יש לך מזל מספיק יש הורים או בני משפחה אמידים שיכולים לעזור לכם, רובנו צריכים למצוא את הכסף בעצמנו.

 

על פי הנתונים העדכניים ביותר, סטודנטים שלומדים בקורס לשלוש שנים בבריטניה, כולל בתי ספר לדרמה, נאלצים לפעמים למצוא עד 40,000 GBP בכדי לכסות שכר טרחה, הוצאות מחיה, מגורים ונסיעות. זה סכום כסף נורא, אבל זה לא אמור לדחות אותך בעקבות החלום שלך להיות שחקן.

 

הדבר הטוב בלונדון, למרות שהוא יקר במיוחד, לפחות זה לא יקר כמו לומד דרמה בארה"ב . באמריקה, רק התואר בלבד יעלה לך בדרך כלל בין 80,000 $ ועד 200,000 $. עם ספרים, נסיעות, לינה, כל ארבע שנות הלימוד עשויות להתקרב לסך של 300,000 $.

 

חזרה ללונדון. ישנן דרכים שיעזרו לך למצוא את הכספים לשלם עבור שיעורי המשחק שלך, הכשרה בבתי ספר לדרמה ובאופן אחר לממן את החלום שלך . עם קצת מאמץ וחשיבה מחוץ לקופסה – אנחנו יוצרי קריאייטיב, כך שאפשר לעשות את החלק הזה – אפשר לגייס חלק טוב מהכסף שתזדקק לו.

 

להלן, אתן לך כמה טיפים ומידע על הדרכים הפופולריות ביותר לשלם עבור הכשרה בבית ספר לדרמה, מכיוון שבית ספר לדרמה הוא האפשרות היקרה ביותר לשחקן לבחור ללמוד משחק. אם אף אחד מהאפשרויות המפורטות להלן אינו בר קיימא עבורך, אתה יכול לנקוט בגישה שתיארנו בספר Acting With No Experience , ופשוט לצאת לשם בלי הכשרה בבית ספר לדרמה.

 

הנה להלן מספר הצעות וקישורים שימושיים שתוכלו להתחיל לממן תואר לימודי דרמה. אני גם מקווה שזה ייתן לך השראה וגם למצוא דרכים מהירות לכסות את עלויות הלימוד.

 

קשורים: תוכנית אחת לשנה לחיות בזול בלונדון

 

כיצד לשלם עבור הכשרת בית הספר הדרמה שלך
(7 אפשרויות אפשריות)

 

How to Pay for Acting Training

 

1. הלוואות סטודנטים

 

אם בחרת ללכת לאוניברסיטה או לקולג 'ללמוד דרמה, יש הלוואות סטודנטים שיעזרו לך לשלם עבור שכר טרחה ולקבל תמיכה כספית בהוצאות מחיה. יש חבילה מלאה העומדת לרשות הסטודנטים המכסה את שכר הלימוד והלוואות התחזוקה. הסכום יכול להשתנות בהתאם לנסיבות שלך.

 

לדוגמא, אם אתה גר עם ההורים שלך אתה עלול לקבל פחות ממישהו שחי באופן עצמאי. ההלוואה שלך לא תשולם עד שתסיים את הלימודים ומרוויחה סכום כסף מסוים. זה תלוי גם איפה אתם לומדים מכיוון שתקבלו יותר שכר לימוד וכן הלאה אם ​​אתם לומדים בלונדון.

 

זה תלוי גם אם אתה לומד עם ספק קורסים פרטי, מכיוון שתקבל פחות מזה מאשר אם היית לומד בקורס ציבורי. קישורים אלה יסבירו בפירוט מה יכולתם לקבל, היכן עליכם להגיש מועמדות וכמה תצטרכו להחזיר לאחר סיום הלימודים וקבלתם עבודה.

 

     

  • https://www.ucas.com/ucas/undergraduate/finance-and-support/undergraduate-tuition-fees-and-student-loans
  •  

  • https://www.gov.uk/student-finance/overview
  •  

 

יש כמה עצות נהדרות כאן – טיפים מאוד ישימים לגבי החזר הלוואות, מאבק במיתוסים לגבי הלוואות סטודנטים ונותנים עצות כוללות בנושא הלוואות סטודנטים בכלל. אתר מומחה לחיסכון בכסף הוא די טוב באופן כללי עבור כל מי שרוצה להיות מודע יותר כלכלית ולמצוא דרכים לחסוך כסף, אז בדוק זאת עוד יותר.

 

 

 

 

 

2. הלוואות לפיתוח קריירה

 

הלוואה לפיתוח קריירה היא אפשרות לסטודנטים שאינם לומדים בקורס תארים בבית הספר לדרמה. מדובר בהלוואות בעלות נמוכה שהממשלה משלמת את הריבית עבורך בזמן הלימודים.

 

ההלוואות קשורות לממשלה. הם טובים בהרבה מאשר סתם הלוואה מסורתית בגלל העובדה שאתה לא משלם את הריבית בזמן שאתה לומד. לממשלה מידע על הלוואות לפיתוח קריירה ומידע כיצד להגיש בקשה להן .

 

 

3. לימודים ועבודה

 

Studying and Working Actors למרות שהלימודים ידרשו הרבה מזמנך, עדיין ניתן לעבוד כמה שעות גם כן. סטודנטים רבים עובדים כמה שעות בסופי שבוע וחלקם לוקחים גם עבודות ערב. זכור שיש לך גם חגים בשליש, שישחררו אותך גם לעבודה זמנית.

 

אפילו הרווח של 50 ג'יגה-בתים לשבוע יסייע בהוצאות החומרים והמזון שלך ובמהלך חגים לטווח אפשרי להכפיל סכום זה, אם לא. הרבה חברות לוקחות על עצמן סטודנטים במהלך חגים, מכיוון שלסטודנטים לא אכפת מחוזי עבודה זמניים והם בדרך כלל זמינים לעבודה עונתית במהלך הקיץ או בתקופות עמוסות כמו חג המולד.

 

כדאי ליצור קשר עם ברים סטודנטים מקומיים, חנויות מקומיות ומקומות מקומיים ולקבל את קורות החיים שלך לפני תחילת זמן הטווח. אוניברסיטאות רבות מעסיקות גם סטודנטים לתפקידים שונים כמו גם לאורך תקופת הטווח והם מפרסמים תפקידים אלה באתר האוניברסיטאי שלהם.

 

וודא שאתה עוקב אחר אלה כאשר המשרות מתמלאות די מהר. יש גם אתר אינטרנט המוקדש למשרות לסטודנטים שתוכלו למצוא כאן .

 

 

4. מצא חסות

 

כאן נכנס הדמיון שלך. התחל לחשוב על לגרום לאנשים 'לתת חסות' לאימוניך. זה יכול לכלול בני משפחה, חברים, עסקים, מדיה וכל אחד אחר שתוכלו לחשוב עליו. לשם כך אתה צריך לגרום לאנשים להאמין בך ולהיות מודעים לכישרונות שלך. סרטון קצר שאתה מציג ומכתב או אימייל כתוב היטב יכול לגרום לך להתייחסות רבה.

 

אם אתה יכול למצוא 100 אנשים לתת חסות לך רק 50GBP בשנה, תגייס 5000GBP. שאולי מחצית משכר הלימוד שלך שילם. אתה צריך לחשוב מה אתה יכול להציע לספונסר שלך בתמורה.

 

אתה יכול לתת להם מכתב סיום של מונח עם דוח על ציוניך, להזמין את כולם בקבוצות לצפות בכל הופעות שאתה מעביר ולשלוח להם תמונות של עצמך במהלך כל השנה בה מופיעים. חברות מסוימות עשויות לתת חסות לך אם אתה לובש חולצת טריקו עם הלוגו שלה במהלך אירועים ציבוריים שאתה משתתף בהם למשל. השתמש בדמיון שלך.

 

הרבה אנשים יאמינו בך אם אתה נלהב ותאמין בעצמך. יש גם מאגר נתונים של ספונסרים הממוקדים לאמנויות הבמה. אתה יכול למצוא את זה כאן .

 

 

5. מלגות

 

בתי ספר דרמה יוקרתיים רבים מציעים מלגות לסטודנטים מוכשרים ויש להם פירוט באתר האינטרנט שלהם. לכל בית ספר לדרמה יש כללים משלו לעמידה בקריטריונים הנדרשים. פרסי ריקוד ודרמה מציעים גם מלגות לסטודנטים מוכשרים.

 

DaDA מקיימים אודישנים למלגות אלה והתלמידים לא צפויים להחזיר את הכסף לאחר מכן. לפרטים אודות DaDA ומה שהם מציעים בקר בקישור זה .

 

כדי להתעדכן בחדשות האחרונות, יישומים וסיפורי הצלחה בנושא מלגות לשחקנים בקר בדף זה .

 

 

6. ארגוני צדקה, נאמנויות וקרנות

 

יש כמות עצומה של ארגוני צדקה, נאמנויות וקרנות שיעזרו גם לסטודנטים ואנשים פרטיים באמנויות הבמה. חלקם מציעים מענקים, מענקים לשכר לימוד, עזרה בעלויות האודישן ורבים אחרים. הדרך הטובה ביותר לראות אם הם יכולים לעזור לך היא ליצור קשר עם כולם באופן פרטני.

 

כתוב להם מכתב והפוך אותו לאיש אישי ככל האפשר. אם הוצע לך מקום בבית ספר לדרמה אך כספיך עשויים למנוע ממך לתפוס את המקום המוצע, ספר להם זאת במכתב. ספר להם מדוע לדעתך תפיק תועלת מסיוע מסוים ומדוע אתה חושב שתוכל להשיג בבית הספר לדרמה.

 

למקורות צדקה ונאמנויות דרמה בקר בדף זה .

 

 

7. התרמה אישית

 

Personal Fundraising for Acting Training גיוס הכספים אינו קשה כמו שזה נראה. לדוגמה, אתה יכול לארגן הגרלה בתיאטרון המקומי שלך אם אתה יכול לגרום להם לתרום כרטיס חינם כפרס למשל. אנשים עשויים להשתתף בגיוס כספים למען מטרה טובה. אם יש לכם חברים שיש להקה ותוכלו למצוא מקום, בדקו אם הם יעשו לכם הופעה.

 

אולי תוכל לרוץ מרתון או לקפוץ באנג'י ולקבל כספי חסות. כל עוד ברור לך לאנשים שאתה מגייס כסף בכדי להעביר את עצמך דרך בית ספר לדרמה, רוב האנשים יתמכו בכל אירוע שאתה עושה. אתה יכול אפילו 'למכירה פומבית' של עצמך ביום זה לכל המרבה במחיר ולבצע עבודות סביב הבית של מישהו אם הוא יציע הכי גבוה.

 

ישנן דרכים רבות לגיוס כספים אז אל תפחד לנסות שום דבר שעשוי למשוך את ההמונים.

 

 

לסיכום

 

כפי שאתה יכול לראות שם הן דרכים לשלם את לימודי בית הספר לדרמה שלך, אתה רק צריך להיות מוכן להגיע לעצמך שם, להגיש בקשה לכל מה שמוצע ולא לוותר. הרבה פרוטות הופכות במהירות לקילוגרמים כל כך שיהיה מזל טוב ותעקוב אחר החלומות שלך.

 

עם זאת, במקרים מסוימים, אף אחת מהדרכים הללו למימון הכשרה בבית ספר לדרמה לא עשויה להיות אפשרות טובה. במקרה כזה, העצה הטובה ביותר שלי להפסיק את אימוני בית הספר לדרמה לחלוטין (לפחות לעת עתה), ובמקום זאת להתמקד בקריירת המשחק שלך מההתחלה, בלי ללכת לבית ספר לדרמה מכובד.

 

אם אתה מתחיל לפעול ללא ניסיון והכשרה, קרא את הספר הזה ואז נקט בפעולות קטנות שלא עולות לך הרבה כסף. השג עבודת יום הישרדות, הצטרף לשיעור משחק זול ב בלונדון , התחל לבחון באופן פעיל כל דבר לבנות את נקודות הזכות שלך ולהתקדם בדרך זו. נסה להשיג סוכן כישרונות ומנהל בשלב מסוים.

 

לאחר שתתקדמו בכיוון זה יתכן וחסכתם מספיק כסף לאחר 1-2 שנים למתן זיכוי בבית הספר לדרמה, בנוסף יהיה לכם הרבה יותר ניסיון ונקודות זיכוי, תהיה שחקן טוב בהרבה והכי חשוב – אולי אפילו לא יצטרך ללכת לבית ספר לדרמה.

 

קרא הבא: 25 בכירי מנהלי הליהוק בלונדון על שחקנים לדעת

 

 

 

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה