14 פריצות חיים של השחקן

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 56
[ 19459010] פין 10
66 מניות

] מה החלק הכי קשה בלהיות שחקן? כנראה להיות שחקן … אנחנו בהחלט לא בחרנו בדרך הקלה, אבל בכל זאת בחרנו בה, כך שנוכל באותה מידה להפיק את המרב נכון? עליכם לאהוב פריצות חיים, אז הנה 10 פריצות חיים של שחקן כדי להפוך את הדרך למעט יותר חלקה.

 

 

1. אני קורא לזה "חבילת ההישרדות החיונית האולטימטיבית לאודישנים של שחקנים" (כותרת עבודה)

 

אם יש לך מכונית, זה בשבילך. אספו דברים חיוניים לאודישן כמו דאודורנט, שמפו יבש, מברשת שיער, עיפרון, מדגיש, חולצת טי חלופית, מברשת שיניים, אולי תוכלו לכלול שם הצעת מחיר המאשרת את עצמה לקבלת השראה נוספת. ארוז את הכל בשקית ושמור אותו בתא המטען. עברתי כמה שיחות אודישן קשה במיוחד של הרגע האחרון, והלכתי לחדר בהרגשה לחוצה ו חרדה כי רציתם הביתה, התקלחתם, למדתם את הקווים שלכם, עשיתם את הגבות שלכם ועשיתם שייק תוך פחות מ -20 דקות , הוא לא כל כך גדול. אתה אף פעם לא יודע מתי ייקרא אליך, אז עדיף להיות מוכנים.

 

 

2. תסריטים מיני

 

יש לי חבר שמדפיס את הצדדים שלו על דפים זעירים, ואני חושב שזה פשוט גאון! למעשה, אני די בטוח שהוא פשוט עושה את זה כדי לחסוך מקום, אבל זו גם דרך נהדרת לחסוך כסף על נייר מדפסת ודיו (אממ .. זה עולה יותר להחליף מחסניות דיו מאשר לקנות מדפסת חדשה – מגיע עם דיו…?) הדפיסו את הצדדים על גבי דפי A5 (כך 2x לעמוד A4) ועל דו צדדי. אם אתה מקבל את הפריסה נכונה, אתה יכול לקפל אותה, להדק אותה ול- BAM יש לך חוברת תסריט מגניבה.

 

14 actor life hack

 

 

3. קווי בישול

 

לפעמים אתה מקבל את התסריטים האלה עם כמה פיסות טקסט שמנמנות ומגושמות שאפשר ללמוד. למרות שאני תומך בלימוד מחשבות ולא בשורות, לפעמים אתה פשוט צריך להכניס אותן לגוף שלך, כדי שתוכל להירגע ולשחק עם זה. אז תרגלו את הקווים שלכם בקול רם – גם שלכם וגם הדמויות / ים האחרים, בזמן שאתם מבצעים משימה אחרת. אני בדרך כלל עושה זאת בזמן שאני מבשלת ארוחת ערב, למרבה המזל של חברי הבית. אבל אתה יכול לעשות את זה בכל פעילות, כמו לרכוב לעבודה, להסתובב באזור או לחדר הכושר. החזרות על כף הרגל והסתובבות, תעזור לך לספוג את הטקסט ולשחרר אותך. זה יעזור גם במיקוד – אם אתה מוסח על ידי מאמן חמוד בחדר הכושר ושוכח תור, אז אתה יודע שלא למדת אותם מספיק טוב (תלוי כמה הוא חמוד, אני מניח.) אם אתה עדיין יכול לומר את כשאתה מזיל ריר לעבר המאמן – עשית טוב ואני מאוד גאה.

 

מועיל גם להתאמן בציבור. כן, אנשים יחשבו שאתה משוגע, אבל אם אתה יכול לעבוד על התסריטים שלך בפומבי, תוך התעלמות מאנשים סביבך שאולי 'לא שופטים', אז אתה במקום טוב ונוח. זה תרגול נהדר לאודישנים, להתרגל לעבוד מול זרים שאינם יודעים עליך דבר או על העבודה שלך.

 

 

4. אודישן לפני שאתה מבחן

 

תסרט את עצמך עושה את הסצנה / מונולוג לפני אתה נכנס לאודישן . מומלצים בוקר או יום לפני. אם התבוננות בעצמך בחזרה גורמת לך להיות מודעת לעצמי – שמור על המשך. ברגע שתתרגל לאיך שאתה נראה, נשמע ומתנהג, אתה יכול להתחיל לנתח את הביצועים שלך בצורה יותר אובייקטיבית. מה קורא? מה לא? האם בחירה זו צריכה להיות חזקה יותר? האם אני מספיק ספציפי? אם אתה יכול לתת לעצמך את המשוב הזה ולשפר רק את אחד הדברים האלה לפני שאתה נכנס לחדר, אתה תהיה קרוב יותר להזמנת העבודה (או לפחות להזמין את החדר). זה גם יעזור לך להתרגל לעשות את היצירה מול מצלמה, לבדוק את הבחירות השונות שלך ולקבל את הסקרנות הראשונות בצורה מסורבלת. תוציא אותו מגופך, ואני אומר לך, אתה תרגיש הרבה יותר בטוח ומוכן.

 

 

5. מדיטציה של דקה

 

אני רוחני כמו באמת. לכן, אני ממליץ לעשות מדיטציה בכל יום. אבל, עליכם למצוא את הדרך האישית שלך picturequotes.com .

 

אם אתה חושב "אני עסוק מדי במדיטציה" – אני יכול לומר לך ברגע זה, מדיטציה למשך דקה בכל יום לא תעסיק אותך פחות. אתה יכול לעשות את זה בבוקר כשאתה מתעורר, בערב לפני שאתה הולך לישון, במקלחת או בהפסקת הצהריים שלך (להתנער מאותה אישה בגיל העמידה שמתלוננת על מחירי כרטיסים – אני לא קובע את החוקים, קרן). מדיטציה היא באמת רק השתקפות. שימו קצת מוזיקה, הסתובבו סביב הגוש במשך 20 דקות, שוכבים על רצפת הסלון ובוהים בתקרה. פשוט לא לעשות דבר במשך כמה דקות, להקשיב, לנשום ולהיות בהווה יגרום לך להרגיש ממורמר ולנקות את הראש. יש כל כך הרבה דרכים לעשות מדיטציה, ואני רוצה שתמצא את זה שעובד בשבילך כדי שתצפה אליו, במקום להימנע מכך ולבצע תירוצים. הרגעת הנפש, לחיצה על כפתור האיפוס והאטה של ​​דקה תעזור לך לנהל מתח בחיי היומיום שלך כשחקן.

 

אם אתה הוגה מחשבה כמוני, הייתי ממליץ להשיג אפליקציה כמו Calm או Headspace . שניהם נהדרים להישאר ממוקדים והם מדעיים יותר מאשר רוחניים.

 

14 actor life hacks

 

 

6. זכור שמות

 

תירוץ קלאסי: " אני מצטער, אני כל כך גרוע בשמות ". כאילו, אני די בטוח שכולם 'רעים בשמות'.

 

מה דעתך על זה: כשאתה פוגש מישהו והם מציגים את עצמם, אמרי את שמם לפחות פעמיים לאורך כל השיחה. " יפה לפגוש אותך, פליציה " ואולי אולי " פליציה, אתה גל מצחיק! "ולהביא אותו הביתה," ביי, פליציה! "אתה יכול גם לדמיין את רשומת שמם על דף נייר, או על מקום או חפץ שמזכיר לך את השם. או אולי יש להם שם זהה לזה של אחד החברים שלך, אתה יכול לדמיין את שניהם מסתובבים עם פליציה יחד – איזה פיצוץ! לא עוד תירוצים צולעים. אם יש לך זמן אפילו לרשום את זה ברשימות שבטלפון שלך. אנשים אוהבים את זה כשאתה זוכר את שמם!

 

 

7. כחול הוא הצבע החם ביותר

 

יש לי קיר בבית שצויר כחול לצמיתות עבור קלטות עצמיות . זה נמצא ליד חלונות, כך שיש בו הרבה אור טבעי ונמצא במקום שקט בבית. לפעמים יש לי רק 4 שעות להניח קלטת ולשלוח אותו לסוכן שלי, אז שיש לי את הקיר הכחול והיפה הזה מוכן לצאת זה מציל הצלה. אם אינך מצליח לצבוע קיר, גיליון טיפה כחול המוצמד לקיר פועל גם כן. אתה יכול גם לקנות מסכים כחולים מוקפצים שהם מאוד שימושיים (אבל בהצלחה לך תקפל אותו לגבות, כי זו משימה, אני אומר לך. אני חושב שיש כלל שלישים?)

 

מדוע כחול הוא הצבע החם ביותר שאתה שואל?

 

2 סיבות: בפרסום, כחול הוא הצבע שבני האדם מקשרים לתחושות של קור רוח, שלווה ואמינות, כמו האוקיאנוס והשמיים, הו ופייסבוק. מותגים משתמשים בצבע כחול בקמפיינים שיווקיים ובעיצוב לוגו כדי לפנות לאנשים. אם אתה מאחור בכחול הקלטת שלך יעשה את אותו הדבר, זה צבע נעים אוניברסלי. הסיבה השנייה: כחול אומרים שהוא מחמיא כמעט לכל גוון עור. אני נראה די נהדר מול קיר כחול, ואני מעריך שגם לך. זה הרבה יותר מעניין מלבן, שלפעמים יכול לגרום לך להראות שטוף. וזה גם אומר שאתה יכול ללבוש בגדים לבנים או שחורים ולא להיראות כמו רוח רפאים, או כמו emo. בבקשה.

 

14 actor life hacks

 

 

8. הידע הוא כוח

 

אם יש משהו שגורם לי להרגיש מועצמת כשחקן, זה הידע. הכרת התעשייה המקומית שלך היא כלי לא יסולא בפז ותופתע כמה זה מועיל. איך להיות טורף הזדמנויות? הכירו את האנשים ועל מה הם עובדים, במעגל שלכם, במעגלים אחרים, ובמעגל הרחב והכול-מקיף. קל יותר לומר מאשר לעשות, הנה כמה טיפים שתתחיל.

 

 

     

  • iMDB Pro : הירשם לחשבון iMDB Pro, זה מחיר נמוך לשלם עבור ידע שאינו יודע גבולות. אם זה שם בחוץ, ל- iMDB יהיה המידע.
  •  

  • מדיה חברתית : יש מה לומר על גלילת אינסטגרם וטריל באמצעות קבוצות פייסבוק. קבל החלטות מודעות לעקוב אחר שחקנים בענף, אנשים איתם עבדת בעבר או שאתה רוצה לעבוד איתם בעתיד ולהתעדכן בפרויקטים שלהם. קבוצות פייסבוק לשחקנים ואנשי צוות הן דרך נהדרת לשמוע על עבודות, שיעורים, הפקות, הקרנות ואירועים. אגב, יש לנו קבוצת פייסבוק , אז אנא הצטרפו אלינו!
  •  

  • אירועים : * צמרמורת * רשת . אני יודע, אני יודע אבל לצאת, להתעדכן בקולגות, לתמוך בעבודתם ולפגוש אנשים חדשים פותח בפניכם הזדמנויות, וזה אפילו יכול להיות כיף. היה עצמך ואל תסתבך יותר מדי …
  •  

 

 

9. כיתת משחק חופשית

 

אתה פשוט צריך להמשיך לעבוד על המלאכה שלך, במיוחד בין עבודות, שיכולות להיות מעטות ורחוקות בין. אחד הדברים העיקריים שאני לוקח מהם להשתתף בשיעורי משחק הוא פשוט התרגול, וצפייה באחרים עובדים. בטח, למאמן יש כמה תובנות מדהימות שאני כותב בספר ושוכח כשבועיים אחר כך. אבל החלק שלא יסולא בפז בעשיית סדנאות הוא לקום מול אנשים ופשוט לעשות את זה. עם זאת זה יקר לאחר זמן מה, ואתה יכול רק לבקש סדנאות רבות כל כך לחג המולד, יום הולדת, חג הפסחא, חג ההודיה ומתנות יום ההולדת השנייה.

 

אז התחל חוג משחק משלך: אסוף את החברים שלך, בחר סצינה שתעבוד עליהם כל שבוע, קרא יחד מחזה תוך כדי אכילת פיצה, בצע מונולוגים אחד לשני, עשה קומדי סקיצות, אני יכול היה תרתי משמע להמשיך לנצח. הכל תרגול.

 

 

10. משרה הישרדותית, או משרה משגשגת?

 

בחר עבודה נוספת בענף. אני מתכוון לזה, כל מה שמעלה את העניין שלך – אולי זה מחלקת סאונד, המשכיות, עוזר ליהוק, רץ הפקה או אפילו שיווק והפצה. אמנם חשוב שתהיה לך עבודה שתעזור לך לשרוד ולשלם את החשבונות, אבל זה לא צריך להיות זה. מה אם עבודת ההישרדות שלך, זה היה משהו שאתה נהנה ממנו, שהוא יצירתי, שאתה יכול ללמוד ממנו וזה כיף? קלעתי עבודות משחק מהעבודה כעוזרת מצלמה, ורשמתי עבודות כעוזרת מצלמה כשהייתי משחק. הכל עבודה, והכול שווה את זה – להסתבך בענף שלך.

 

14 actor life hacks

 

 

11. ללמד / לביים

 

הוראת משחק היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק את העקרונות שלך. אתה לומד מאחרים ומתחיל לראות איך שחקנים אחרים עובדים. ההוראה גם מפעילה את הלחץ. אם אתה מלמד אתה צריך לדעת את העניין שלך. זה מכריח אותך לחשוב לעומק, לקרוא בהרחבה ולתרגל את מה שאתה מטיף.

 

 

12. תצלם קלטת עצמית במקום סרט תצוגה

 

אתה יכול לבזבז יותר מאלף דולר על סצינת מופע מופרז מדי ומבושלת, שלא תביא לך סוכן או אודישנים נוספים. לפעמים הם עובדים נפלאות, אבל אם אין לך את המנה / אינך יכול למצוא חברה או DOP שאתה סומך עליהם, מוטב שתצלם קלטת עצמית. לצלם קלטת עצמית במקום זה יש כמה יתרונות, ובסופו של דבר משיגה את אותה התוצאה – לראווה את משחקך.

 

1. Unlimited לוקח: קח את זמנך בכדי להשיג את זכות המשחק. בדרך כלל אתה ממהר כשאתה עובד על סליל מקצועי.

 

2. אתה שולט : אתה יכול לבצע את השיחה על מה שאתה אוהב ולא אוהב.

 

3. זול: צילומי הקלטת העצמית שלך הוא סופר זול. אם אתה מכיר את האנשים הנכונים או שיש לך את הציוד הנכון, זה אמור להיות בחינם.

 

4. זה סתמי יותר: קלטת עצמית נראית יותר סתמית ופחות מנסה. באופן כללי, אנו חושבים שזה רושם טוב יותר לתת למנהלים וסוכנים ליהוק.

 

5. ההתמקדות היא במשחק: חברות התצוגה מנסות לעתים קרובות לגרום לסצנה להראות נהדר וזה יכול לרוב להיות על חשבון המשחק. סצינה בהקלטה עצמית היא תמיד על המשחק.

 

קרא: כיצד לצלם קלטת עצמית

 

 

13. חייך בתמונת הליהוק המסחרית שלך

 

זהו גרזן משחק נהדר. אתה יודע איך הם מצלמים את התמונה שלך לפני הצילום מסחרי וזה ממש מביך? תשאבי את זה ותחייך. התמונה הזו חשובה. כאשר המפיקים, הבמאים ומנהלי המודעות בוחנים את האודישן שלך, התמונה הזו היא הדבר הראשון שהם יסתכלו עליהם. דרך פשוטה להתבלט מהקהל. הם רוצים שחקנים שיכולים למכור מוצרים, ואתה לא מוכר כריכים באורך כף הרגל עם עווית.

 

14 actor life hacks

 

 

14. שמור את המידות שלך

 

כמה פעמים הלכת לכתוב את המידות שלך ביציקה והיית צריך במבוכה להוציא קלטת מדידה, או סתם להמציא אותה? קח 10 דקות וכתב את כל המידות שלך. זה ישמש אותך ביציקות, וכשאתה מזמין את העבודה ועליך לשלוח את פרטיך לתלבושות. שמור אותו בהערות שלך, או בדוא"ל, ושמור לעצמך את הטרחה.

 

 

מסקנה

 

הגעת לסיום, מזל טוב. זה היה StageMilk.com; להקל על חיי המשחק שלך במאמר אחד בכל פעם. אנו מקווים שנהניתם מ -14 ההאקים האלה של שחקן החיים, וצחקו לנו אימייל אם יש לכם אחד להוסיף לרשימה!

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 56
[ 19459010] סיכה 10
66 מניות

]

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה