תיאטרון בחינוך

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 3
[ 19459020] פין
3 מניות

לאחרונה סיימתי סיבוב הופעות מוזיקלי בבית הספר היסודי של שישה שבועות, ושרדתי …

 

המילים תיאטרון בחינוך אחריו לרוב אנחה ארוכה. ילדים, ימים ארוכים ומעלה הם לא הקלפים המפתים ביותר לשחקנים צעירים עם עיניים מכוכבים. ואני לא אשקר, בעיצומו של יום מופע שלוש ביום שלישי עגום, בידיעה שיש לכם שבוע שלם ללכת, אנחה ארוכה היא האופציה היחידה. עם זאת, אני ממליץ בחום לעשות תיאטרון בסיור חינוך – עם כמה סעיפים נחוצים.

 

שמור על קצר. תראה, אם אתה רוצה לעשות סיור TIE של 6-12 חודשים אז קדימה. אם משלמים לך שכר הון עצמי ומעלה, זה לא שכר שכר רע. לעתים קרובות תקבלו נזקים אם אתם מסתובבים מחוץ לבית. אבל אתה צריך לשאול את עצמך למה אתה עושה את הסיור הזה? אם אתה רוצה להתקדם בקריירת המשחק שלך, להיות תקוע על הכביש למשך תקופה ממושכת יכול להתחיל להיות פרודוקטיבי. עם זאת נאמר שכמה מסיורי ה- TIE הגדולים באמת עשויים להיות שווים את ההקרבה. בסוף היום אתה משחק. אתה עושה את מה שאתה אוהב וזה כשלעצמו הוא פנטסטי.

 

למידה. בין אם זה לבני שש או בני שש-עשרה זו חווית למידה נהדרת. ילדים הם קהל ישר, ותוכלו ללמוד מהם המון. אתה מופיע בדרך כלל בסביבות 12 מופעים בשבוע, וזה בפני עצמו הוא אתגר גדול ושומר על כושר במה.

 

עבודה היא עבודה. בסוף היום משלמים לך על מה שאתה אוהב. או שצריך לאהוב, אחרת ללכת לעבוד בבנק. אתה משתמש במערכת המיומנות שלך כדי לשלם את החשבונות וזה די מרגש, אני חושב. ישנם סיורים מוערכים מאוד כעת. תוכנית השחקנים של Bell Shakespeare נחשבת למעשה יפה מאוד והיא מהווה שער נהדר אם תרצו להסתבך עם החברה. שמעתי רק ביקורות נלהבות על התוכנית הזו ולמרות שהיא ארוכה, אם עבודה בתיאטרון, ובמיוחד עם שייקספיר, היא המטרה שלך, זה עשוי להיות סיבוב הופעות שכדאי להתחייב אליו במשך תקופה ממושכת.

 

ניסיון. ביליתי נפלא בסיור שישה שבועות שלי. זו הייתה חוויה חדשה ומעניינת. זה הוציא אותי מעבודת האירוח שלי והייתי פעיל ועבדתי במקום חדש. אתה רואה המון מקומות ופוגש המון אנשים מוזרים ונפלאים. אתה יכול גם לדעת רק אם משהו מתאים לך על ידי מתן פתיחה.

 

מסקנה

 

אין לזלזל בתיאטרון. עבודה עם ילדים ובני נוער היא חיונית ומתגמלת. עם זאת, אם השאיפות שלך הן לעבוד בצורה מקצועית על הבמה והמסך אז היזהר שלא תיתפס במשך שנים בעבודה באזור שלא ייקח אותך לשלב הבא.

 

אם זה סיור קצר, עם חברה נחשבת לכו על זה! הרווח קצת כסף ותהנה. אם זה סיבוב הופעות ארוך יותר וודא שהוא מיועד לחברה נהדרת כמו בל שייקספיר, שעשויה לעזור להעביר את הקריירה שלך קדימה ברגע שהכל ייגמר, אחרת אתה עלול להפסיד 6-9 חודשים והכל יכול להסתיים באנחה ארוכה אחת.

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 3
[ 19459020] פין
3 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה