תוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר בנושא משחק

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 42
[ 19459020] פין
42 מניות

אין דבר שאני אוהב יותר מאשר לראות תכניות טלוויזיה על משחק. יש משהו קתרי בלראות מצבים על המסך שאנחנו יכולים להתייחס אליהם. לא כל ההצגות עושות זאת בהצלחה ועם התפשטותה של סדרת הרשת, אני מתחיל להתעייף מהעלילה של השחקן הנאבק. עם זאת, כשזה נעשה נכון, תכניות הטלוויזיה האלה מצליחות אותנו לצחוק, לבכות ולהרגיש קצת יותר טוב עם להמשיך בקריירה המטורפת הזו במשחק.

 

אז הנה תוכניות הטלוויזיה האהובות עליי בנושא משחק. חלקם קומיים בפראות, אחרים חינוכיים, אך אני ממליץ לבדוק אותם.

 

best tv shows about acting

 

 

 

 

 

 

 

 

תוספות מס ‘1

 

ריקי גרוויס היא אגדה קומית. יוצר המשרד , דרק וכמובן תוספות . תוספות עוקבות אחר חייו של אנדי מילמן, שחקן נאבק שלא נראה שהוא עושה שום דבר מלבד עבודה נוספת. מופע זה הוא בריטי באופן מובהק ולוכד את חתימתו של ריקי גרוויס הומור מסורבל. עם קמואים כמו פטריק סטיוארט, קייט ווינסלט ודניאל רדקליף, מה עוד תוכלי לרצות?

 

ז’אנר: הקומדיה הבריטית

 

טוסט לונדון מספר 2

 

מעדתי רק לפנינה זו בנטפליקס. זה מבט מוזר בעולמו של סטיב טוסט, שחקן בינוני ושטוף, שמאמין שהוא כלום חוץ מבינוני. סטיב מוצא את עצמו בשלל מצבים מצחיקים. לעיתים הקומדיה מרחיקה לכת והמוצגות המוזיקליות יכולות להיבחן, אך דחפו את הפרקים הראשונים ותראו שההצגה הזו היא זהב מוחלט ושעון חובה לשחקנים.

 

ז’אנר: הקומדיה הבריטית

 

 

 

 

# 3 בתוך סטודיו של השחקן

 

זוהי הצגה מדהימה שתעזור לך להפוך לשחקן טוב יותר . ג’יימס ליפטון מתיישב עם השחקנים הגדולים של זמננו ומתעמק בתהליך ובקריירה שלהם. ראיונות מסוימים הם שובי לב יותר מאחרים, אבל תמיד יש מה לגייס מהיצירונים האגדיים האלה.

 

ז’אנר: סדרת ראיונות

 

best tv shows about acting

 

 

 

 

 

 

 

 

# 4 המאסטר של אף אחד

 

עזיז אנסארי יצר תוכנית טלוויזיה מצחיקה ומרגשת, המבוססת ברובה על חייו שלו. למרות שחלק גדול מהסדרה מתעמק בעולם המורכב של ההיכרויות, הוא מתייחס גם למאבקים המובנים של היותו שחקן אתני, בתחילת הקריירה, המתקרב במהירות 30. הניסיונות הנואשים של דב לעלות על רגליו בדלת הם גאונות קומית, אך הבסיסית ההודעה מזכירה לנו שאבדן הכוכבים הוא לא כל מה שהוא מפוצל להיות.

 

best tv shows about acting

 

 

 

 

 

 

 

# 5 לרסן את ההתלהבות שלך

 

אתה צודק, לארי דיוויד אינו שחקן, הוא הכותב. ובכן הוא משחק בתוכנית הזו, אבל הוא משחק את עצמו, סופר, הממ. עדיין המופע הזה עוסק מאוד בתעשייה ומציג שחקנים, סופרים ובמאים. זו אחת ההופעות הכי מצחיקות והייתי מסמלת את כל תשע העונות, אם עדיין לא עשית זאת. לארי דייויד כתב את סיינפילד ולכן אם אתה אוהב את ההומור הזה, לרסן את ההתלהבות שלך בשבילך.

 

ז’אנר: הקומדיה האמריקאית

 

# 6 השיבה

 

אם אתה אוהב “חתול מסריח”, תאהב The Come Back . זו מבט מהנה על חייו של שחקן סיטקום. יש לו תחושה אמריקאית מאוד, אבל זו הצגה נהדרת.

 

ז’אנר: הקומדיה האמריקאית

 

bets tv shows about acting

 

 

 

 

 

 

 

 

פמליה מס ‘7

 

סביר להניח שכבר חיברת את זה אם אתה שחקן. לעיתים זה נמשך לסטריאוטיפים והוא מכוון מאוד לגברי, אבל זה עדיין כיף ומעורר השראה עבור שחקנים שעדיין לא הגיעו לראשונה ב- LA . פשוט אל תיקח את זה יותר מדי ברצינות.

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 42
[ 19459020] פין
42 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה