שיעורים מקואופ

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 1
[ 19459020] פין
1 מניות

קואופרציות … אם הייתי כותב את זה בכל רגע אחר בתהליך היה לך חשבון שונה מאוד מהניסיון שלי. היו שיאים, וכמובן, כמה שפלות ענקיות בהן שקלתי, ברצינות רבה, סדרה של תוכניות יציאה המצאות. אבל ביום זה, כשאני מסתכל אחורה על החוויה שלי, ביכולתי, בפלא במבט לאחור, לראות את התמונה כולה בצורה ברורה וחכמה, לא יכולתי להמליץ ​​על שיתוף פעולה מספיק חזק (עם כמה סעיפים קלים) .) וכך הנה השיעורים שלי מקו-אופ…

 

משחק. העובדה היא שאנחנו שחקנים כי אנחנו אוהבים לפעול; לפחות אחד מקווה שכן. והפקה של קו-אופ מאפשרת, בסופו של דבר, להשיג מטרה זו. הדבר העיקרי להבטיח הוא שמדובר בתסריט נהדר ויש לכם חלק נהדר. זה לא אומר בהכרח שאתה צריך להיות התפקיד הראשי, אבל אתה חייב להיות נמשך לדמות וממש רוצה לשחק את התפקיד הזה. קואופציות יכולות גם להציע לך את ההזדמנות למלא תפקיד מרגש או יוצא דופן. בהפקות גדולות יותר, לעתים קרובות יש לנו פחות סיכוי לשחק מחוץ לאזור הנוחות שלנו (כן, הכללה פרועה, אנא צאו בקלות), כך שקואופרציות יכולות להיות פלטפורמה למתוח את עצמנו כשחקנים, אולי לעשות כמה טעויות נחוצות, וכדי לבוא משם ולמדנו קצת יותר על המלאכה שלנו.

 

money כסף. גם אם ההפקה תצליח בפראות, יהיה לך מזל להסתלק עם אלף דולר, ובמשך 6-8 שבועות של עבודה, בה אתה עלול להיאבק בשמירה על עבודה רגילה, זה לא עניין גדול. אז אל תעשו את זה בשביל הכסף; להיות חזיר מנה זה משתלם יותר. ברמה התכנונית הפיננסית, הקפידו לברר את לוח הזמנים של החזרות בצורה מקדימה, מכיוון שתזדקקו לזמן העבודה, שכן בדרך כלל עדיף לאכול. כמו כן, בדוק את החוזה וודא שהוא עומד בהנחיות של MEAA. אם אתה חבר, אתה יכול לפנות לעצתם.

 

עשה את המחקר שלך. אם אתה עובד עם אנשים גדולים, לא משנה אם אין לך תקציב או אם אף אחד לא יראה את ההצגה (בסדר, אנו רוצים, לפחות, שההורים יגיעו). עם זאת, אם אתה יכול לצמוח כשחקן ולעשות עבודה טובה, זו צריכה להיות המטרה הסופית. אז גלה מי מכוון. ראו אילו הפקות אחרות הם בימו ואם תוכלו, דברו עם שחקנים אחרים שעבדו איתם, באופן אידיאלי על בירה כדי להשיג את הסקופ הפנימי האמיתי.

 

path מה באופק? אם השבועות, החודשים או השנה קדימה נראים מעט נדירים בחזית המשחק, שיתוף פעולה הוא דרך נהדרת לשמור על כישוריך ולהתחדש. תפגוש אנשים, תלמד (גם אם זה אסון) ובסופו של יום אתה משחק. אז אם ההפקה מתקתקת את כל הקופסאות, או לפחות קומץ טוב, אני ממליץ לעשות את הצעד. אם יש לך מחשבות, או שיעורים אחרים מקו-אפ שהיית בנפרד ממנו, אנא השאר לנו תגובה למטה …

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 1
[ 19459020] פין
1 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה