קרליז בורק ורכב השטיח האדום שלה

תוכן עניינים
שתף
[ 19459013] ציוץ
] פין

כשחקנים, אנו יודעים לחדד את המלאכה שלנו, להגיע לאודישן, להתכונן לזה, לעשות את זה, להזמין אותה ולהגיע לעבודה שמחים לעשות את מה שאנחנו אוהבים כל עוד זמן שהעבודה הזו נמשכת. הפכנו מומחים לטחון והתהליך חוזר על עצמו שוב ושוב, לפעמים במשך שנים.

בסופו של דבר יבוא זמן שאחת מהעבודות הללו תדרוש ממך לצאת מאזור הנוחות שלך ולחקור טריטוריה חדשה. אני מדבר כשאתה מזמין את הפרויקט שמוביל אותך לשטיח האדום. זה יכול להיות התפקיד הרגיל הראשון שלך בסדרה או חלק נחמד באמת בסרט אולפן. הרפתקה זו דורשת מערך מיומנויות שרבים מאיתנו אינם מכירים (לפחות בפעם הראשונה בסביבה) הרשו לי לחלוק אתכם את המסע שלי לשטיח האדום לקראת הצגת הבכורה של מחזה הילד , יצא בבתי הקולנוע ב 21 ביוני 2019.

בגלל גודל התפקיד שלי ושילוב דמותי לאורך כל הסרט, ידעתי שאני רוצה להאיר בהיר מתמיד. ידעתי גם שלא אוכל לעשות זאת לבד. הייתי זקוקה להדרכה בקידום עצמי ולמה לצפות עם התקרב הלילה הגדול. לאחר קצת מחקר, נראה היה שהצעד ההגיוני הראשון יהיה לשכור איש יחצנים, והדבר כרוך בהקמת צילום לצילומי פרסום השונים מאוד מזו הראשית לה אנו רגילים. מכיוון שצילומי יחסי ציבור דורשים מראה ראש מלא ועד ראש, בנוסף לשיער ואיפור, הוצע לי להעסיק סטייליסטית שתעזור לי לחבר את הכל. ובדיוק ככה הוספתי 4 חברים חדשים לצוות שלי.

לאחר שהתגלגלתי עם הפובליציסט שלי, מצאתי את עצמי עסוק מאוד בראיונות מקוונים שנכתבו, אודיו ובמצלמה, בנוסף לביצוע הופעות פומביות שכללו לפעמים שטיח אדום לאירוע המסוים הזה. התחלתי להיות מודע יותר לאופן בו הצגתי את עצמי וכמה חשוב תמיד להיות "מוכנים למצלמה".

ברגע שקיבלתי את ההזמנה שלי לבכורת השטיח האדום שלנו, הבנתי שעכשיו יש לי צוות נוסף להרכיב וזו תהיה נבחרת הגלאם שלי. הם אחראים על "הציפורניים, השיער, המותניים והעקבים" שלי לרגע ההוליוודי הגדול שלי. זה כולל מעצב / מעצב, מעצב שיער, אמן איפור, נהג וכמובן הפרסומאי שלי שיעבור אותי במורד השטיח האדום כדי לעזור לנווט בתקשורת ולצלם את כל התמונות הנכונות. אני יודע שהלילה הזה יהיה פיצוץ למרות שהתכנון היה קצת מפחיד בניסיון לתאם את כל החלקים הנעים ולהישאר רגועים בתהליך. זה כבר היה שווה את זה ותזכורת למה אני פועל כל השנים.

לא משנה כמה אתה קרוב לרכב השטיח הקסום הזה, אני מעודד אותך להיות כוכב איפה שאתה ואם זה באמת מה שאתה רוצה, לעולם אל תוותר !!

קארליס בורק מככבת ב משחק ילדים . אתה יכול למצוא אותה בטוויטר בטוויטר וב- IMDB.

שתף [ 19459011]

ציוץ
] פין

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה