משחק זה לא ספורט

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 13
[ 19459010] פין 1
14 מניות

מדוע לא להתמודד עם משחק כמו ספורט זה לא מועיל.

 

עברתי תקופה של צפייה בסרטוני מוטיבציה ב- YouTube. בדרך כלל זה היה שחקן כדורגל, או מפתח גוף, שעבד עד קצה גבולם בין חטיפי ציטוטים של רוקי בלבואה, ומוזיקה קלאסית. הסרטונים היו מסתיימים ונשאב אותי.

 

חלפו ארבע שנים מאז שסיימתי את בית הספר לדרמה, ואחרי המון סרטוני מוטיבציה, שאפתנות ועבודה קשה, הבנתי שהמשחק הזה לא עוסק בשאיפה. התחושה הזו כל כך מועילה בספורט, פשוט לא מועילה במשחק.

 

ההקבלות מספורט ליצירתיות רלוונטיות לעיתים, אך הן גם עלולות להיות מתישות, ובקיצוניות, מזיקות. לרוב, להיות שחקן זה לא מסע העוקב אחר קו עלילה ליניארי, אלא אחד של הצלחה לסירוגין, עבודה ספורדית, בינוניות וחמור מכל האינרציה.

 

משחק המשחק אינו הדימוי הרומנטי הזה של פגיעה בקרקעית הרוק, ואז לפתע לפגוש את חייך בשכבת מופת של לארי מוס, ולהנחית את תפקיד החלום הזה. עבור חלק זה הסיפור, אך לרוב זה לא. מרבית השחקנים המקצועיים הם אנשים מאומנים, מוכשרים ומנוסחים, שהם חלק ממערכת שלא יכולה לשרת את כולם.

 

acting advice

 

עבור שחקנים אלה זו ההצלחה הבינונית. ההצלחה שגורמת לך להיתלות בגלל שהיא מספיק מפתה, ועם זאת לא מספיק כדי להרגיש באמת ש”יצאת “.

 

יש לו סוכן בינוניים, אודישנים, זוכר פה ושם אולי אפילו תפקיד. זו ההצלחה הקלה שהורגת אותך, לא את הכישלון. יש יותר מדי משוב חיובי, יש יותר מדי רגעים טובים. רגעים ממש טובים. די בכדי להפסיק לזרוק את המגבת.

 

קל יותר להתגבר על כישלון. זו החלטה מקטבת שבה אתה ממשיך או מוותר. זה אף פעם לא כל כך פשוט לשחקנים.

 

ניתן לבצע 100 שכיבות סמיכה מדי יום במרדף אחר כוח פיזי, ולעבוד למען אותה מטרה פשוטה, גם אם מתישה. זה ברור. זה מה שרוב קטעי הווידאו שלהם ב- YouTube עוסקים: ריצה, הרמת משקולות, גם כאשר הם ממוקדים באופן יצירתי זה מתעורר מוקדם, כותב שעות או מצייר יצירות אמנות. משימות פשוטות שיש להן יעדים ותוצאות ברורות.

 

לרוב השחקנים אין אנרגיה או שאפתנות. אך לעתים קרובות התהליך יכול להרגיש כאילו אתה עושה שכיבות סמיכה להתגמש יותר; מבזבזים אנרגיה בבלבול של מה שמועיל באמת ומה מיותר.

 

אני לא אומר שאין עבודה קשה בעבודה, אבל חלק גדול מהמשחק הזה הוא מזל . אם אתה שורף, הנה כמה מחשבות …

 

 

feeling burnt out as an actor

 

1. עשה את מה שאתה יכול לעשות, לא יותר

 

לשמוע על פרויקט שאתה יכול להתאים לו? ספר לסוכן שלך ושכח אותו. אין כמות של מוטיבציה, מיומנות או אנרגיה שיכולים לעזור לך מעבר לאותה נקודה.

 

אודישנים ? הכינו מזה לעזאזל. עשה את מה שאתה יכול לעשות כדי להרגיש רגוע להיכנס לחדר האודישנים. חזרו ביסודיות וזהו; לעשות את הסצנה 100 פעמים נוספות לא יעזור.

 

2. קח את המשאבה שלך למקום אחר

 

ישנם אזורים רבים שבהם ה”משאבה “הזו מועילה. כתיבה היא דוגמא נהדרת. כאן אתה יכול להזרים. אתה יכול להגדיר אזעקה ולהתקדם. אם אתה לא מקבל עבודה כשחקן, כתוב את העבודה שלך. פרויקטים יצירתיים שבהם אתה שולט יכולים לנצל את שיעורי הספורט.

 

3. עקוב אחר החיוביות

 

כשאתה שאפתן, שום דבר לא נראה מספיק טוב. אתה מציב מטרה, משיג אותה ואז ממשיך הלאה. וודא שאתה עוקב אחר ההצלחות שלך. כתוב אותם. יתכן שפספסת את התפקיד, אבל ביקשת חזרה לתפקיד אחר – זה אומר שהם אוהבים אותך. פעלת יפה. זה סיפור הצלחה. התעלם מהמבקר הפנימי שלך ומצא את סיפורי ההצלחה היכן שאתה יכול.

 

4. קבל מזל

 

בעולם הספורטיבי יש אינספור דוגמאות בהן מאמץ מסור ועבודה קשה יכולים באמת להוביל להצלחה. זה לא המקרה עם משחק. אתה יכול להיות השחקן הכי טוב, עובד קשה ביותר בחוץ ועדיין לא להגיע לשום מקום. יש אלמנט של מזל שאי אפשר לעקוף. קבל את זה והיה בשלום עם זה.

 

זה נהדר להיות לוהט ובעל מוטיבציה, אבל זה שורף אותך. זה שרף אותי. אתה צריך להיות ברור לגבי מה שאתה רוצה ולהיות כנה עם עצמך בנוגע לדרך שלך.

 

5. היה ספציפי

 

אם אתה יודע שהקול שלך הוא חולשתך כשחקן, אז המשך את המטאפורות הספורטיביות ו”פשוט עשה את זה “- התעורר מוקדם ועשה קול כדי להתחמם . אם לא קראת מחזה בעוד כמה חודשים, קרא מחזה ארור! בנסיבות ספציפיות כמו עבודה קשה זו בהחלט יכולים להועיל לקריירה שלך.

 

6. היה פיקח

 

יכול להיות יקר יותר לקרוא מונולוג של שייקספיר יחיד ולוקח את זמנך להבין ולעבוד אותו, מאשר לקרוא את היצירות השלמות .

 

אם אתה אוהב אותי, אתה אוהב להשיג דברים, אבל רשימת ההישגים שלך לא נחשבת להרבה. מה שחשוב זה מה שאתה יכול להציע בחדר האודישנים ובקומת החזרות.

 

7. ליהנות

 

אם אתה שורף בגלל שנמכר לך הרעיון שההצלחה כשחקן דומה להצלחה כמו כוכבת ספורט, אז תאט. מצא דרכים להירגע ולתת מרחב לחייך; דחיפה אולי לא עוזרת. הרצון להיות הצלחה כשחקן בא לידי ביטוי לרוב בייאוש ומרירות, אז קבל איפה אתה נמצא ונסה ליהנות מהחיים.

 

מסקנה

 

חשבתי שיהיה ראוי להסתיים במטאפורה ספורטיבית: אתה מנהל מרוץ משלך. אתה צריך לבחון את התהליך שלך להתמודדות עם תהפוכות בקריירה של שחקן, וזה עשוי לכלול צפייה בכמה סרטוני מוטיבציה אחרי הכל …

 

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 13
[ 19459010] פין 1
14 מניות

[19459038 ]

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה