משחקי ראש 101: מה שכל שחקן צריך לדעת

תוכן עניינים
 

Acting Headshots משחקי ראש הם אחד מכלי השיווק העיקריים של עבור התומכים השואפים . חשוב להשיג קבוצה של לפחות צילומי ראש זולים ברגע שאתה מחליט להמשיך לשחק ולהתחיל ליישם באתרי ליהוק. תצלומי המצלמה מסתכלים ברובם כלפי מטה, ויגרמו לך להיראות לא מקצועית, אז הימנע מכך שחברך ייקח את "ראש הראש" שלך עם אייפון.

 

ראש הראש שלך במשחק יהיה הדבר הראשון שמנהל ליהוק יסתכל עליו כשהוא עובר על ההגשות. אם צילום הראש מצליח לתפוס את תשומת הלב של התקליטור, כבר עברת את השלב הראשון; השלב הבא הוא להרשים את התקליטור עם קורות החיים / משחק המשך ו- סליל ההדגמה שלך . שחקנים עם קורות חיים "חלשים" עדיין יכולים לקבל סיכוי שכיר משמעותי להגיע לאודישן אם יש להם ראש בראש מצטיין.

 

סוכנים ו במאי צוות השחקנים הבכירים שמים לב עד כמה נראה מקצועי מראית-ראש של משחק, וזה יכול לומר להם עד כמה השחקן מבין את הענף (קרא: האם השחקן הוא חובב?) עם זאת, נושא משחק הראש יכול להיות מבלבל לשחקנים המתהווים שרק נכנסים לתעשייה:

 

     

  • מהן בדיוק צילומי ראש לשחקנים, ואיך הם נבדלים מדיוקנאות או תמונות תצלום?
  •  

  • מה הגודל הסטנדרטי של סיבוב ראש בבריטניה ובארה"ב?
  •  

  • האם על ראש הראש שלי להיות צבעוני, שחור לבן, או שניהם?
  •  

  • האם ראיית נוף טובה יותר או גרועה מזו האנכית?
  •  

 

במאמר זה בנושא צילומי ראש, יהיו לי שאלות כאלה ואחרות שיענו הן על בריטניה והן על התעשייה האמריקאית. אין ספק שמערך של צילומי ראש טוב יכול להפוך את הקריירה שלך, מכיוון שבמאי ליהוק וסוכנויות כישרונות אוהבים שחקנים שיש להם צילומי ראש שבלטו, או איך אומרים "הפופ הזה."

 

בנושא: משחק ללא ניסיון (מדריך למתחילים למשך 256 עמודים)

 

אם תבחר ללכת לאחד מצילומי הראש הטובים ביותר בלונדון , או לוס אנג'לס, או ניו יורק, סביר להניח שהם יספקו לך את כל הפרטים שאתה צריך לדעת. אם הצלמים המובילים והיקרים ביותר עדיין אינם בתקציב שלך, ואתה בוחר לקבל סט של צילומי ראש זולים למשחק (כולנו מתחילים שם), תצטרך לדעת עליהם יותר.

 

משחק ראש בראש 101
8 דברים שכל שחקן צריך לדעת

 

Headshots for Actors

 

1. מהו ראש ראש ממלא ולמה אתה זקוק לו

 

סביר להניח שאתה כבר יודע שכתמי ראש, או פשוט "צילומי ראש", הם תצלום של אדם / שחקן מהחזה למעלה, כשהמיקוד בראשם. בעסקי המשחק, בדרך כלל ידוע כי צילום ראש הוא תצלום איכותי שצולם על ידי צלם מקצועי, שאינו זהה לתמונת המצלמה הרגילה שלך .

 

Headshot הוא כלי השיווק של שחקן מספר אחת. ישנן סיבות רבות להשקיע בסט צילומי ראש באיכות טובה ונעשה על ידי צלם ראש מקצועי. צילומי ראש הם המיתוג והשיווק של השחקנים סביב הענף; זה המפתח להתייחס לאודישן, והדרך הטובה ביותר לסוכן או תקליטור לזכור את השחקן בעבודה עתידית.

 

כאמור, ראש הראש הוא הדבר הראשון שסוכני כישרון ומנהלי ליהוק יביטו בו. רק אם תתאים לחלק המבוסס על המראה שלך הם יסתכלו על קורות החיים שלך ויציגו סליל.

 

מכיוון שיש מעט מאוד מה שאתה יכול לעשות בקשר למראה שלך, המטרה כאן היא שהכי מקצועי ייראה ראשה . תופתעו באיזו קלות אנשים בתעשייה מנוסים מצליחים לראות תמונות זולות ובאיזו מהירות הם דוחים. המטרה שלך כאן היא להימנע מייד מהגשתך להגשתך לפח האשפה מייד.

 

2. מהם התקנים לצילומי ראש

 

כשמדובר בתצלומי שחקנים, הכל קפדני מאוד (במיוחד כשמשתמשים בצילומי ראש צבעוניים). אתה ואני אולי לא מבינים כל טכניקה מבוססת צילום בודדת שגורמת לצילומי ראשים להיראות נהדר, אבל במאי ליהוק שרואים מאות מהם כל יום אוהבים צילומים שמדברים אליהם ומספרים את "סיפורו של השחקן" רק מתוך ראש הראש בלבד.

 

לתעשייה זו יש סטנדרטים ועלינו לעקוב אחריהם. במקרה זה, השווקים בארה"ב ובריטניה היו שונים בכמה מהבחינות בכל הנוגע לצילומי ראש, אך הם מתמזגים אט אט (כלומר התעשייה הבריטית מדביקה את הסטנדרטים המודרניים של ארה"ב).

 

המפתח העיקרי הוא ללמוד בדיוק מה הם צילומי הראש הסטנדרטיים של המשחק במדינה שלך, ולעקוב אחר התקנים האלה למכתב. זה לא הזמן להיות יצירתי, מוזר ושונה. כל מה שיעשה בשבילך זה שזריקת הראש שלך תזרוק לפח האשפה כי היה ברור לדיסק או לסוכן שאתה לא מעודכן בתקני התעשייה.

 

3. גודל ומתווה של צילומי ראש

 

בדרך כלל, צילום ראש של שחקן הוא תצלום של 8 על 10 "(8 × 10). זהו הגודל הסטנדרטי לתעשייה בבריטניה ובארה"ב. לעולם אל תשתמש בצילומי ראש שגודלם קטן יותר או גדול יותר .

 

צלם ראשים יצלם את התצלום בדרך כלל בתנוחת הנוף / אופקית והן בעמדת הדיוקן / אנכית . שניהם מקובלים לחלוטין, ואף אחד מהם אינו עולה על השני. עם זאת, ישנו חסרון אחד של צילומי ראש הנוף: הם קשים יותר לשימוש בפרופילים המקוונים שלך, שמגדלים כל תמונה שאתה מעלה.

 

טוב שיהיה שניהם בארסנל שלך, אבל הייתי ממליץ גם לבקש מהצלם הראשי לתעדף תחילה צילומי ראש דיוקן / אנכיים (כך שיש לך יותר מהצילומים האלה על פני נוף).

 

בואו נסתכל על שתי דוגמאות, הנוף והדיוקן שמשחקים ראשיים. השתיים שלהלן הן צילומי ראש טובים שמתאימים לחוטי גידול בתעשייה:

 

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה