מצלם מודעה

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 3
[ 19459020] פין
3 מניות

כבר לבשתי מכנסיים קצרים קצרים ואדומים כשהמפיק זימן אותי וביקש ממני בנימוס, אך בחומרה, להיכנס לחליפת עוף. אשת הפעלולים הייתה קצרה מדי ואני, בהיותי הגבר הגדול שאני, הייתי מועמד יותר ואולי מועמד יותר קומי לתפקיד. חייכתי ונרתעתי בהתחלה. לקח שני אנשים לשים עלי את חליפת הקצף הקשה ואחרת למתוח בגסות את מסכת העוף הדביקה, מעט לחה, מעל ראשי. עם זאת, הוקל לי שהייתי מכוסה לחלוטין.

 

במשך השעות הבאות, היה לי ראש העוף המיוזע קלף ומפני את פני בין הצילומים. התלבושת הבלתי מסורבלת הכתה את התוספות, וגאוותי מעט, כשאני נאלצתי להיתקל בשולחנות, ליפול על רצפת הבטון ולעשות כלי בית מגוחכים אחרים.

 

אני מקווה שלא יכירו אותי בקמע העוף שלי, ובתקווה, אולי ישלמו לי קצת יותר עבור המאמצים שלי, אם כי אני מרגיש שזה לא סביר. מוסר ההשכל של הסיפור מפוקפק במקרה הטוב, כמה אפשרויות: אם אתה מוכר לצאת, אתה יכול באותה מידה ללכת על כל החזירית ולהיכנס לחליפת עוף מיוזעת ולהתנהג כמו אידיוט? אם אתה שחקן, אין לך כוח ועליך להיכנע לרצונם של במאים, מפיקים ונציגי מודעות גם אם זה משפיל? או אולי להפסיק להיות דיווה כזו ופשוט לחבק את העוף הפנימי שלך? ובכן, זה היה די כיף.

 

צילום מודעה זו היה פרשת בוקר מוקדמת. 4 בבוקר בכל בוקר, ליתר דיוק. היו הרבה שוכבים, הרבה גניחות על הבריזה המוקדמת של הבוקר במכנסיים קצרים והרבה תוקפנות פסיבית הורגשה כלפי הגברת האיפור, שכל פעם שפתחתי את עיניי הייתה מנקרת אותי, לכאורה בכוונה , עם שלל מברשות, אבקות וספוגים, תמיד בחלקים הרגישים ביותר בעיניי, אבל יש בטנה כסופה: כסף!

 

פרסום מודעה נהדר! זה זוכה בלוטו. אתה קונה את הכרטיס שלך בכל פעם שאתה מגיע לליהוק, ומוקף בשחקנים מוכשרים, עושה כמה מהבנאלי, המשפיל ביותר, מעל ‘המשחק’ הטוב ביותר האפשרי, ובכל כך הרבה בשליטתך, יוצא ללא שום מושג אם עשית טוב ובין אם אתה שחקן נורא. אז כאשר ההימור המוזר הזה משתלם, הוא פנטסטי. האוויר מרגיש רענן ויש לך קצת קפיצה בצעד שלך – הדברים פשוט טובים יותר אחרי אותו רגע. כמה אלפי דולרים או במקרים מסוימים עשרות אלפי דולרים מאפשרים לך חופש רב, מה שאומר הרבה לשחקן.

 

ישבתי עם חבר שחי במשך חמש השנים האחרונות, גם אם חמש שנים קמצניות למדי, מאחורי חמש מודעות בערך. הוא לא עבד עבודה רגילה בזמנו מאז שעזב את בית הספר לדרמה והכסף מאפשר לו חופש לכתוב, לנגן מוזיקה ולעבוד על העברת הקריירה שלו.

 

אז זה יכול להיות דממורליסטי: מכנסיים קצרים וחליפות קמע, להתעסק בתחתונים כדי לוודא ששום דבר לא יצוץ במפתיע, לקדם מוצרים שאתה בז, או במקרה הטוב, רק ליהנות בסוף המבולגן של לילה בחוץ, אבל היי , מי אמר שזו קריירה נוצצת?

 

צילמת מודעה? שתף את חוויות המודעות שלך …

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 3
[ 19459020] פין
3 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה