מדוע שחקנים צריכים להמשיך להתאמן

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 472
[ 19459020] פין
472 מניות

שחקנים בדרך כלל מתחלקים לשני סוגריים: אלה שחושבים שהם לא צריכים עוד הכשרה ואלה שמכורים להשתתף בכל כיתת מופת בעיר. אנו מחפשים מדיום שמח.

 

אני מבין. אולי ביקרת בבית הספר לדרמה , או שהיית בתעשייה במשך שנים ואתה פשוט לא יכול להשתתף בשיעור משחק אחר! אבל לצערי אתה לא יכול להפסיק. משחק הוא מלאכה והיא דורשת עבודה אחרת הכישורים עליהם עמלתם כל כך קשה יעלמו.

 

התחלנו לאחרונה סדרת ראיונות חדשה, " Industry Sessions ". התמזל מזלי לשבת עם כמה מהשחקנים, הבמאים, הבמאים והלהקות המצליחים בתעשייה המצליחים ביותר, והדבר היחיד שכולם חוזרים אליו הוא לעבוד על המלאכה שלך. הרוב מכירים בתפקיד המזל של , אך הם גם מדגישים את החשיבות של להיות מוכן למצות את ההזדמנויות כאשר הם מתעוררים. אם לא עבדת באופן עקבי על כישורי המשחק שלך כאשר האודישן הגדול עובר בדרכך, איך תפיק את המרב מזה? לא.

 

בין אם זה מבטא שהוזנח, או שאתה עומד כמו פינגווין בגלל שהפסקת לעשות את עבודת התנועה שלך, אתה יורה בעצמך ברגל. אם אתה רוצה קריירת משחק תוססת ומוצלחת יותר, חובה שתמשיך להתאמן.

 

הסיבות להתאמן במלאכה הממלאת

 

Why to keep training as an actor

 

מספר 1 זה תחרותי שם

 

המשחק הוא תחרותי. כאשר מגלמים תפקידים מפיקים מפונקים מבחירה. כל סוג של שחקן שאתה יכול לדמיין, עם כל גוון אפשרי של עיניים כחולות נמצא במרחק קליק אחד בלבד. אפילו עבור הפקה קטנה תמצאו את עצמכם מול הרבה שחקנים גדולים. המשחק שלך צריך להיות במצב כדי לתת לך את התצלום הטוב ביותר בעת הזמנת העבודה. אתה צריך להחיות את הדמות לחיים ולגרום לבמאי הליהוק, הבמאי או המפיק לראות שתפקיד זה לא יכול למלא אף אחד מלבדך.

 

בין אם אתה הולך להעלות מחזה של שייקספיר או תוכנית טלוויזיה חדשה , איך אתה יכול לצפות למסמר את האודישן אם בילית את 6 החודשים האחרונים מכווצים מכונת קפה, בקושי עובדים על המשחק שלך?

 

האם אתה יודע מדוע שחקנים עובדים ממשיכים להעסיק? הם עובדים על מלאכה שלהם מדי יום, ולכן יש להם יתרון תחרותי כשהם נכנסים לחדר האודישנים ההוא. אם תיתן לשריר המשחק שלך להיות רופס, לא תזמין הופעות.

 

# 2 אתה אוהב את זה

 

אתה שחקן כי אתה אוהב לשחק. כל כך הרבה שחקנים מקבלים אובססיה לגבי " תפקידי הנחיתה ". וכן, זו הרגשה נהדרת, אבל אנחנו רוצים רק לנחות את התפקיד כדי שנוכל לפעול. אנחנו רוצים לעבוד על פרויקטים מעולים ולספר סיפורים מעולים. ונחש מה? אתה יכול לפעול כל יום בחייך: ללמוד מונולוג, להיפגש עם בני זוג ולעשות סרט קצר, לקרוא מחזה, לצפות במחזה. אם אתה אוהב את זה, אז למה אתה לא עובד על המשחק שלך כל יום?

 

אימונים לא צריכים להרגיש כמו מטלה. זה אמור להיות משהו שאתה מצפה אליו!

 

# 3 מצא את עצמך

 

ככל שאתה משחק יותר, אתה מוצא את סוג השחקן שאתה רוצה להיות. מתברר איזה סוג של עבודה אתה אוהב ומה אתה צריך לשפר. כשאתה קורא מחזות ועובד על סקריפטים מתברר היכן שוכנות החוזקות והחולשות שלך. אתה יכול להשתמש בזה כדי לעזור בניווט בקריירה שלך.

 

תגלה גם את סוג העבודות שאתה רוצה לבצע ואת הפרויקטים שאתה רוצה להיות מעורב בהם. ברגע שתמצא את העבודה שאתה אוהב, זה פותח הרבה דלתות. אתה מתחיל לחפש אנשים שאתה רוצה לשתף פעולה איתם. אני מכיר כל כך הרבה שחקנים שהתחילו חברות משחק לאחר שנפגשו זה עם זה בשכבות מופת או בשיעורים שוטפים. מצא את השבט שלך, ועבוד יחד כדי להשיג את המטרות שלך כיחידים וכקולקטיב.

 

כיצד לשמור על כישורי המשחק שלך

 

Why to keep training as an actor

 

# 1 שיעורים שבועיים לשגרה

 

הדרך הטובה ביותר להתמקד במשחק שלך היא עם שיעור שבועי. שגרת העבודה על סצינות או מונולוגים על בסיס קבוע מאלצת אותך להתמקד במלאכה שלך. זו גם דרך נהדרת להישאר בהשראה ולהיפגש עם אנשים אופקים.

 

חפש מה שאתה צריך. יכול להיות שמיומנויות המסך שלך מאפשרות לך, למצוא שיעור שמתמקד בעבודות המסך ולקחת את זה למשך 8-10 שבועות. אם זה הקול שלך , מצא שיעור כיתה וקבל אותו כל שבוע עד שתתחיל להרגיש בטוח יותר.

 

אם אתה מוצא חוג שאתה אוהב, דבק בזה. עם זאת, אם אתה מרגיש שאתה שיט ולא מאותגר על ידי הכיתה, זה הזמן למצוא משהו אחר.

 

קרא: מציאת שיעורי משחק שבועיים.

 

מס '2 לתואר שני באינספו

 

כיתות אמן יכולות להיות יקרות, ולעתים קרובות קצרות-זמן מכדי להגיע לשינוי מתמשך. אבל הם נהדרים לקבל השראה. האינטנסיביות של כיתות אמן יכולה באמת להעניק לך את הבעיטה החזיתית שחיפשת.

 

בדרך כלל אתה עובד על טכניקה חדשה, או עם מתרגל ידוע, וזה יכול להיות זרז נהדר לשנות לחלוטין את הדרך בה אתה מסתכל על משחק. אני לא אוהב לדבר על "פריצות דרך", אבל כיתות אמן יכולות להיות דרך להיפתח באמת ולעשות צעדים גדולים קדימה.

 

עם זאת, אל תלך לבזבז את המזומנים שלך על כל כיתת מופת בסביבה. תעדוף, ובהחלט תמשיך כשמורה נהדר יגיע לעירך. עשה תמיד את המחקר שלך אם אתה שולח יד ורגל בכיתת אמן בסוף השבוע.

 

# 3 למדו באופן מקוון לנוחות

 

כשהתחלתי לשחקן הייתי מבועתת ללכת לשיעור משחק. בדרך כלל הייתי מקבל חבר שיצטרף כי מצאתי את זה מאיים מדי.

 

אני תמיד ממליץ ללמוד בסביבה כיתתית, אך עבור חלק מהשחקנים הלמידה בקצב שלך, ובנוחות הבית שלך יכולה להיות נקודת פתיחה נהדרת. אנו למעשה מנהלים קורס משחק מקוון והתלמידים שלנו מכל העולם אומרים שהם אוהבים להיות מסוגלים לעבוד על כלי השיט שלהם בקצב שלהם, ולאתגר את עצמם. זו הייתה הצלחה אדירה, ודרך ממש קיימא ללמוד משחק.

 

בית הספר לדרמה # 4 כדי להחמיר

 

אם אתה מסתובב במעגלים בקריירה שלך, יתכן שתזדקק לפורמליות של בית ספר לדרמה. הכשרה ללימודי דרמה שווה ערך ל 10 שנים בענף. אתה לומד טון דלי על משחק וזה גם יפתח דלתות, במיוחד אם אתה לומד באקדמיה מובחרת.

 

לבוגרי בית הספר לדרמה בהחלט יש יתרון על פני שחקנים אחרים. אני ממליץ על בית ספר לדרמה לרוב השחקנים שבוחנים להתייחס לרצינות בקריירה שלהם.

 

# 5 אימונים אינם רק שיעורים

 

אימונים אינם חייבים להיות אחד מהאמור לעיל. אימונים יכולים להיות פשוטים כמו לעבוד על המשחק שלכם כל יום בבית. הנה כמה דרכים בהן תוכלו לתרגל משחק בבית :

 

עבודה עם חברים

 

היפגשו עם חבר אופקים דעות והניחו קלטת עצמית או סצנה בכל שבוע. אל תעביר ביקורת זה על זה, אלא נסה ליצור מרחב יצירתי חיובי. פעולת העשייה היא אימונים מספיק. (מידע נוסף על בעבודה עם חברים )

 

קרא וצפה במחזות

 

קרא וצפה בהצגות באופן קבוע. האקט הפשוט הזה של קריאה וצפייה במחזות יהיה דרך מוזרה להפוך אותך לשחקן טוב יותר, בלי שתביני אפילו את זה. זה אפילו טוב יותר אם תוכלו להיפגש עם שחקנים אחרים ולקרוא מחזה בכל שבוע. זה נהדר עבור כישורי קריאה קרים והרבה כיף.

 

ביצוע עבודה

 

יצירת יצירה משלך היא דרך נהדרת להפוך לשחקן טוב יותר. צילום סרט קצר , או הצגה של מחזה יהיה חוויה כל כך מתגמלת. אתה הופך לשחקן טוב יותר כשאתה באמת צריך להיות בעל היצירה שלך.

 

זה דורש יותר אנרגיה, אבל יש משהו מרגש שקורה כשאתה כותב, מביים ומבצע משהו שעשית לעצמך. תוכלו גם ללמוד על תחומים אחרים בתעשייה, דבר שלא יסולא בפז כשחקן.

 

קבלת צוות שחקנים

 

למדו בעבודה. כאן באמת אנו משתפרים כשחקנים. כל פרויקט שאתה עובד עליו, נסה ללמוד משהו. אם יש לך מנטליות למידה תמשיך לצמוח כאמן. כל פרויקט יהפוך אותך לשחקן טוב יותר ויציע שיעורים ייחודיים.

 

בנוסף, חפש עבודה שתאתגר אותך, ובתחומים שאתה לא חזק כל כך. זה לא תמיד הזמן הנכון לעשות הפקה עצמאית , אבל אם לא עבדת על שייקספיר במשך שנים, אולי כדאי יהיה להקדיש את זמנך וכספך להפקה מקומית של שייקספיר. או אם לא נוגעים בצלילי המסך שלך, אולי התנדבות במספר סרטי סטודנטים יכולה להיות מהלך נהדר.

 

מסקנה

 

אני יודע כמה דמורליזציה יכולה להיות כשחקן לפעמים. תקופות ארוכות ללא עבודה, חוסר יציבות פיננסית ושיחות כאלה ומביכות עם ההורים שלך מדוע אתה עדיין עובד בבר, אך אנו עושים זאת מכיוון שאנו חשים חובה להמשיך. אנו אוהבים לספר סיפורים ולהופיע לקהל. כשאתה מרגיש למטה, זה יכול להיות קשה לקום ולעשות חימום קולי, או לחוג למסך, אבל אנחנו צריכים להמשיך. הדברים ישתפרו ואנחנו מודים לעצמנו בהמשך על הכנת העבודה.

 

אם אנחנו רוצים לעשות קריירה מתוך משחק אנחנו צריכים להמשיך להתאמן. זה ייתן לנו את היתרון באודישנים וישמור על שרירי המשחק שלנו נחמדים וטונוסים! אז צאו לשם: ספרו חוג , קראו מחזה או עשו היום כדי להפוך לשחקן טוב יותר. היה אמיץ ובוא לנסות את מועדון האימונים המקוון שלנו לשחקנים , זו באמת דרך פנטסטית לשמור על אימונים מהבית שלך, לעבוד על פרויקטים ולקבל משוב אישי על העבודה שלך.

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 472
[ 19459020] פין
472 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה