מדוע רכילות הופכת אותך לשחקן רע

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 91
[ 19459010] סיכה 6
97 מניות

] רכילות: השתמשתי בזה כמונח כללי כדי לכלול את ההרגלים המגניבים של בכי, תלונה וריבית.

 

אני רכילות מחלימה. רכילות בעיניי, היא כמו מה שמה למכורים למת: טוב לעזאזל. כנער הייתי רע במיוחד. בשאיפה להיות “מגניב” הייתי מוכנה ומוכנה בכל רגע למצוא פגם באנשים והייתי בשמחה לאחד כוחות עם איזה צד יהיה לי. יכולתי לרכל על כל דבר ובכל אחד. זה היה הסגן שלי וידעתי זאת היטב.

 

זה היה איפשהו בשנות העשרים המוקדמות שלי שהתחלתי לראות את ההרגל שלי למה שהוא: חוצפני ולא בוגר. זה לא עזר כשחקן, או כאדם, ומאז הייתי נחוש לטלטל את ההרגל המציק הזה.

 

הרכילות גרועה במיוחד לשחקנים מכיוון שהיא מדבקת. זה מפיץ את השליליות הערמומית שלו באמצעות צוות שחקנים מהיר יותר מאשר ביקורת גרועה. המורל של צוות שחקנים הוא הכרחי להצלחת ההפקה. ברגע שמערבולת הרכילות משתלטת, היא לוקחת שחקנים מכל הגילאים והרקע למסע.

 

הבעיה ברכילות היא שזה לא ממש עוזר לשום דבר. אם לבמאי שלך אין חזון, הם עדיין נשארים חסרי ראייה בלי קשר להתלונן שלך עליהם. אם שחקן אחר כל הזמן שוכח את הקווים שלהם, שום זונה לא תתן להם זיכרון טוב יותר. אם בן זוגך לסצנה לא חסר השראה או לא נכון, מדבר על זה יום ולילה, לא מתכוון להציל את הסצינה. לעומת זאת, ההתמקדות בבעיה בדרך כלל מחמירה אותה.

 

אם יש לך בעיה אמיתית עם במאי, חבר צוות, או כל אדם אחר המעורב בהפקה, דבר את הדברים. דבר בפשטות ובישירות ונסה לפתור את הבעיה. אם הבעיה נפתרת אז, נהדר. אם לא, אין טעם לדון בזה יותר. כדי להבהיר, זה לא אומר ללכת להגיד לבמאי שלך שהשחקן האחר הוא רע; את רוב הבעיות בביצוע של שחקן אחר ניתן לפתור רק על ידיך. בכך אני מתכוון להכפיל ולהיות פתוח יותר, לתת ואמיץ בסצנה שאתה עובד עליהם. השראה אותם בעבודה שלך. התחברו איתם, אל תסתלקו.

 

כמכור, אני מבין. אם אתה לא אוהב משהו אין טוב יותר מאשר להתלונן עליו. אין דבר יותר מנחם מלשבת בחדר הירוק שמכוסה על ידי רכילות של שחקן אחר, ולהתרחץ בשנאה, תסכול ויבבה, לנתח את הבמאי שלך, שותף הסצנה או מעצב התלבושות, שמעולם לא מקבע את הכפתורים הארורים שלך. זה מרגיש פנטסטי. אבל כמו כל הטובים הטעימים, רבים מדי, והם מתחילים לקחת את מחירם.

 

רכילות, יחד עם בני דודים; מתלוננים, בכיינות, תוקפנות פאסיבית ועוד כמה אחרים שאני בטוח שחווית במהלך הדרך, הם כולם זיהומיים. הם מביאים משקל לחדר החזרות ולהופעה. הם הרגשות הקלים. אלה שכולנו מרגישים, אבל מוטב שלא להתפנק.

 

עם עלייתנו לשנה החדשה, חשבתי שזו תהיה זמן טוב לכתוב את היצירה הווידויית ובכך, להחזיר את החלטתי להשאיר אחריו את הסגן הלא מועיל הזה. ומקווה לעודד אחרים לעשות זאת גם כן. להודות שהיינו חוטאים ולשאוף להיות אופטימיים וחיוביים יותר בעתיד.

 

אף פעם לא קשה למצוא פגם באחר. להסתכל על שחקן ולראות איך הקול שלהם חסר, או איך הם אף פעם לא מקבלים את הקווים שלהם, או איך הם ממשיכים לנתק אותך מוקדם מדי, או מאוחר מדי, או איך הם מפילים את הסצינה, או איך יש להם קול מעצבן, או לדבר יותר מדי או למלא את הריק (אני בטוח שאתה יכול). קצת יותר קשה לראות את הטוב באחרים.

 

מצאתי שלהיות פחות קשה כלפי אחרים פירשתי את המשחק שלי. איך שאתה רואה אחרים הוא איך שאתה רואה את עצמך. פעם הייתי ביקורתית על עבודתו של שחקן אחר ולכן בתורו הייתי מרגישה את העין הביקורתית שלהם בזמן שהופעתי. מאז ששחררתי את פסקי הדין שלי הייתי בטוח יותר, פתוח ונוח על הבמה.

 

חדר חזרות הוא מקום עבורך לעבוד. כדי להיות הטוב ביותר שלך ולחתור ל לספר סיפור מתוך מחויבות וכנות. שיתוף הפעולה מסתמך על תמיכה, פתיחות ואמון וכולם נשברים על ידי המעשה הילדותי של הרכילות. זכור תמיד שהמוניטין שלך כשחקן חשוב לא פחות מהיכולת שלך. אם המוניטין הזה הוא של התלונה ושלילית בקרוב לא יהיה לך על מי להתלונן.

 

נספח

 

כמה רמזים שימושיים לעבוד בהתמכרות שלך בשנה החדשה:

 

יש הבדל בין ביקורת לרכילות , ואני לא רוצה שתתרשם שתאבד את העין הביקורתית שלך. זה מה שהופך אותך לאמן נהדר.

 

עם זאת, הנה איך זה עובד בתהליך הפקת מחזה, סרט או תוכנית טלוויזיה: אתה חושב שמשהו שלילי של משהו שמישהו עושה – אתה לא מדבר על זה עם אף אחד בהפקה. חזור הביתה לבן זוג או עדיף לכתוב עליו רשומת יומן.

 

הישאר ביקורתי ותאתגר את עצמך מדוע לא אהבת בחירה מסוימת. מה היית עושה אחרת? אין צורך לדון בזה או להתעצבן.

 

איך להיגמל מעצמך מהחומרים הטובים … נסו לבלות עם אנשים שהם חיוביים מטבע הדברים. מי שרואה את הטוב ביותר באחרים ואין לו אותה התמכרות. אם אתה כל הזמן מוצא את עצמך נסחף למעגלים ההם, פשוט נסה להתרחק או להעביר קלות את השיחה לכיוון אחר.

 

אם הם מתלוננים על אחרים הם מתלוננים עליך. האם עזבת אי פעם שיחה עם מישהו אחרי שזה עתה קרעו שחקן אחר ותהית מה הם אומרים עליך. האמת היא שהם כנראה מדברים עליך, אז אולי פשוט הימנע מהם.

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 91
[ 19459010] פין 6
97 מניות

]

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה