למה קראתי בקול רם בכל לילה

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 41
[ 19459020] פין
41 מניות

השיעור באנגלית וגברת אוברין מבקשת מאיתנו לפתוח את העותק שלנו של גובה וותרינג לעמוד 53. אני מזיע. זו תגובה אוטומטית שנמתחת לאיזה זיכרון מעורפל כילד בן שבע … אני שונאת לקרוא בקול רם. אני נושם רדוד וזה מתחיל, ברונטה נפרצת לרסיסים ואני לא יכול לחכות שזה ייגמר.

 

זה היה מצחיק עד כמה נאבקתי בקריאה בקול רם בתיכון כשנודעתי בבית הספר כ”שחקן “. למדתי דרמה מאז שנה 8, הייתי בהצגות בית ספר ומעולם לא קיבלתי פחות מ- A + עבור כל המצגות האוראליות שלי בכיתה. עם זאת, כשמדובר בקריאה קרה, זה לא גורם ההופעה שהפחיד אותי, אלא הפחד להיות טיפש. הפחד הזה היה מה שגרם לי למעוד.

 

עכשיו כשחקן בן 27 אני עדיין מבועת לקרוא בקול רם וזה משפיע על הקריירה שלי. לא בצורה דרסטית. מרבית האודישנים נותנים לך זמן הכנה מספיק וקריאה קרה נדירה, אך היא אכן קורה. אני נמנע מקריאות משחק, ואהפך אם יעבור למצב קריאה קר כלשהו.

 

איבדתי ללא ספק הזדמנויות משחק בגלל היכולת שלי לקרוא קור.

 

cold reading for actors

 

שבירת הרגל כזה, כזו החוזרת לאותן שנים מכוננות וספוגיות של בית הספר היסודי, לוקחת עבודה.

 

אנשים במחנה ‘מרגישים את הפחד ועושים את זה בכל מקרה’ עשויים לדגול להסתבך בקריאה בהצגה מקומית ופשוט לעשות זאת: מול הפחד. זה אולי רק מרפא אותי, אבל מצאתי גישה פשוטה ופשוטה יותר: להפוך את הקריאה בקול רגל לילי.

 

אם הקריאה איננה כבר הרגל לילי הייתי ממליץ עליה; קריאה רחבה היא לא יסולא בפז עבור שחקנים. ברגע שיש לך הרגל לקרוא כל לילה, קבע כלל לקרוא את שלושת העמודים הראשונים בקול רם .. זהו.

 

תרגול של קריאה קרה על בסיס קבוע, גם אם זה רק לכמה דקות בלילה, יתחיל לשפר את יכולת הקריאה הקרה שלך. אם אתה מסכים לזה, נסה את הקול שלך. נסה לתת לטקסט קריאה מבוצעת. נסה מבטאים ואינטונציות חדשות. בדוק אם אתה יכול לקרוא ועדיין לפקוח את העיניים מדי פעם. כשאתה קורא קריאה באודישן אתה לא יכול לקבור את הפנים שלך בדף!

 

קריאה בכל לילה היא שינוי קטן, אך זה עזר לקריאה הקרה שלי פי עשרה. זה יכול להוביל אותך למסמר את האודישן הבא בקריאה קרה. ואולי תחסוך לך קצת כסף בדאודורנט.

 

האתגר שלי בפניך: התחייב לחודש אחד של קריאה בקול רם בכל לילה במשך כמה דקות (לפחות שלושה עמודים). ראה איך אתה הולך ואם אתה מבחין בשיפור בביטחון שלך בהוספת טקסט לא מוכר.

 

מידע נוסף על שליטה קריאה קרה

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 41
[ 19459020] פין
41 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה