לאהבה: חובה של שחקן

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 40
[ 19459020] פין
40 מניות

משחק אינו ענף משתלם או אדיב להחריד – אם לומר את המובן מאליו. הנכונים נכנסים עם ראש פתוח והמון תקווה; ההונאה רודפת תהילה.

 

אולם כמעט כל השחקנים מקבעים באופן בלתי נמנע כיצד הם יכולים “לעשות את זה”.

 

במקום זאת הם רודפים הכרה – השאירו סיפורים פחות ידועים בצד הדרך, מחיקים אותם כמחיר מקובל לכסף ולשמצה ושוכחים את חובתם כשחקן. כתוצאה מכך אותם סיפורים שולטים בדרך כלל בשלבינו.

 

חובה? זה משתנה בהתאם למי שאתה מבקש: להפתיע ולרגש קהל, להכיר את הקווים שלך, ליצור דמויות משכנעות ואמינות. כל אלה הם אמצעים למטרה גדולה יותר, התלויה בעמדתו המיוחסת של שחקן לספר סיפורים כמראה לעולם.

 

קטעים טריים או תרופות נשכחות מציעות תובנות משתנות עולמיות שלא ניתן למצוא בקלאסיקות שחוקות היטב. הם יוצאים מחדרי הכניסה לבתי ספר לדרמה, או מתוך העומס של תיאטראות עצמאיים וקהילתיים הנישאים כמעט תמיד על ידי אנשים קטנים (ללא שכר) שמנסים לספר סיפורים גדולים. דורותי יווט, מפצחת אש של אישה, לא הוערכה ללא ספק בחתירה שלה ליצור סיפורים גדולים על אנשים קטנים. סלשי סדרתי: מחזאי / משורר / סופרת / פמיניסט / קומוניסט / מייסד “נשים באמנויות” של מועצת אוסטרליה.

 

ההופעה העתידית של המחזה שלה שנראה לעיתים נדירות “הזקן הזה הולך ומתגלגל הביתה” ב”בית המשחקים של NIDA “הוא בגידה רודפת רוחות ממשפחת מעמד הפועלים בסידני המלחמה הקרה. התחייה היא תזכורת לחובתו של שחקן. חובה שהפרס אינו כולל כסף, אלא דורש השקעה של זמן, ואולי גם דם, זיעה ודמעות כדי לספק סיפור שכדאי להכיר במה על פני אחת מוכרות.

 

הדמויות שלה מעולות מאנשים אמיתיים משנות החמישים של רדפרן (שם חיתה יווט חלק מחייה) ומחייה המגוחכים והמרתקים שלה. בהתחלה ניואנס עמוק, המחזה לא ראה אור במה במשך חמש שנים, ולא ראה את סידני במשך 34. שירות סיפורי סיפורה של אישה בשם “אחת הסופרות האהובות והמוערכות ביותר באוסטרליה”.

 

הופעתו בשבוע הבא (15-19 במאי) דומה להשבת ציור היסטורי. הצגת מחזהו של יווט הציגה בפני צוות השחקנים (ללא שכר) את ההזדמנות להעניק לקהל בסידני חלון נדיר לעידן שלא התייחס אליו. מספר סיפור – על חשיבותו.

 

מציאת הארוחה הבאה שלך כשחקן הפכה למאבק כזה שהיא הפכה לקלישאה. אבל לתת קול לאנשים הקטנים והדברים הקטנים נותנים משהו שכסף פשוט לא יכול לקנות – גם לקהל וגם לשחקן.

 

קייטלין אדלר מגלמת את לורי דוקטי בהופעה התיאטרונית של אוניברסיטת ניו סאות ‘ויילס הקרובה (קרא: לא בתשלום) במופע של Dorothy Hewett’s This Old Man Goes Rolling Home, בתיאטרון בית המשחקים של NIDA 15-19 במאי.

 

     

  • תאריכים : 15-19 במאי
  •  

  • זמנים : שלישי – שישי 19:30, שבת – 18:00
  •  

  • מקום : תיאטרון Nida Playhouse
  •  

 

 

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 40
[ 19459020] פין
40 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה