השחקן שון דילינגהם חושף כיצד הוא הזמין יותר מ -60 סרטים ותוכניות טלוויזיה

השחקן שון דילינגהם חושף כיצד הוא הזמין יותר מ -60 סרטים ותוכניות טלוויזיה
תוכן עניינים
שתף
[ 19459013] ציוץ
] סיכה

מה צריך כדי להפוך אותו כשחקן? במילה אחת, HUSTLE.

אני משחק שנים על גבי שנים ושנים. החל מטלוויזיה, סרטים, פרסומות, במה ועוד. לא אכפת לי שיש לך סוכן אחד, שני סוכנים או כמוני, חמישה סוכנים, האדם מספר אחד שאתה צריך לסמוך עליו על ההצלחה שלך, אתה אתה!

קיבלתי לפני כמה שנים עצות טובות מאוד על ידי חבר שלי שהוא גם שחקן: "כל מה שאקבל לבד, זה הבשר ותפוחי האדמה של הקריירה שלי. לא משנה מה שהסוכן יקבל, זה רק הרוטב. "מעולם לא נאמרו מילים נכונות.

יותר מדי שחקנים יושבים סביבם וסומכים על סוכן שלהם כדי למצוא עבודה עבורם ולהעביר את הקריירה שלהם. צריך לזכור, לסוכן יש מאות לקוחות. אתה אחד מרבים. כן, אתה מוגש לדברים, אבל גם עשרות שחקנים אחרים שנראים כמו "הטיפוס" שלך.

אתה צריך לצאת ולהמשיך למצוא את העבודה שלך. סרטי סטודנטים, סרטים קצרים, סרטים עצמאיים, פרסומות, הכל והכל. יותר מדי שחקנים נותנים לדברים לעמוד בדרכם, מיקום, זה לא משלם כלום, זה לא משתלם מספיק. הקשיבו היטב למילים האלה, שחקנים מגוונים. אם מישהו מוכן לשלם לך 25 ​​$ או 50 $ עבור שעתיים שלוש-ארבע שעות מזמנך לפעול, אז פעל!

יש הרבה יותר מדי שחקנים בחוץ שעומדים על הקווים, אוחזים בכסף גדול או בתפקידים גדולים והעולם חולף על פניך. הזמן ממשיך הלאה. כשלא תיקח תפקיד, אני מבטיח שיש מאה אנשים מאחוריך שם שמוכנים לקחת את זה. אז מה צריך? במילה אחת, HUSTLE.

כל יום. אתה צריך להגיש כל יום ויום לתפקידים, לחתור לחלקים, להכות אנשים כדי להיות מעורבים בהפקות. אל תשב בסביבה ומחכה לסוכן או למישהו שייצור איתך קשר פעם בחודש, פעם בחודש אחר לאודישן. בינתיים יכולת לבקר באודישן לעשרות תפקידים ולהשתתף בכמה הפקות. הזמן אינו בצד של השחקן. צריך לצאת לשם ולמצוא עבודה ולפעול.

אתרי סרק מציגים פרסומים, מכים את המכללות המקומיות, בתי הספר לקולנוע, יש המון הפקות בחיפוש אחר שחקנים. אתה צריך לחפש את הזהב שלך, את ההצלחה שלך. אתה צריך להיות תמיד הומה. אתה המוכר הטוב ביותר שלך. אף אחד לא ידחוף אותך ויקדם אותך, כמו שאתה יכול בעצמך!

אני מקווה שזה עוזר, בהצלחה ויצאו לשם והתחילו להסתער. ההצלחה תלויה בך!

שון דילינגהאם הופיע בלמעלה מ- 98+ פרסומות ו -50+ סרטים ו -17 תכניות טלוויזיה, כולל לונגמיר, ברוקלין תשע-תשע, זה אנחנו, ילוסטון & עדיף להתקשר לשאול! הוא פעל לצד קווין קוסטנר, טוני דנזה, ג'יין סימור, רוג'ר בארט, דון אמך, סטייסי קיצ'ה, אנדרה בראוגר, אנדי סמברג, מילו ונטימיגליה, בוב אודנקירק ועוד. יש לו אימץ עם כמה מהלהקות המובילות במדינה, כולל העיר השנייה, הארציות וה I.O. מערב.

חלק [ 19459011]

ציוץ
] פין

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה