האם שיעורי משחק שווים את המחיר?

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459006] שתף
[19459019 ] פין
0 מניות

זה דרך קשה שבחרנו. לא רק שיש תחרות אדירה על הזדמנות כה קצרה לשתף את העבודה שלנו – בהשוואה להתחייבות לשעה של 9-5 – אלא שהכסף לא תמיד זורם פנימה. זה בא בשיטפונות ובצורת בצורת, כשכמה חודשים ברי מזל מזמנים לך TVC , וכמה מתיחות בודדות אחרות בהן נתח הרווח מפרויקט התשוקה שלך כמעט ולא מכסה את כספי ארוחת הצהריים שלך.

 

כשאנחנו מוצאים את עצמנו בכריכות אלה לעיתים קרובות, שחקנים צריכים להיות בקיאים בכספם. החזר מס נהדר עשוי לגרום לך לעבור את אחוז החסימה עבור אותו טיול בלוס אנג'לס. והמשקאות המקומיים מקיימים רשת, או סיעור מוחות של המופע החדש שלך. צילומי ראש הם לא סחירים, עליכם להשקיע ברושם ראשוני זה. תספורות רגילות, אולי לחדר כושר או לחברות יוגה. וזה אפילו לא שוקל את יוקר המחיה במרכז העיר הסואן רק כדי להיות באזור ליציקות ומפגשים. כשאתה צריך לבחור בין אותם תאורות חדשות למערכת ההקלטה העצמית שלך, או לקורס המשחק הקצר שינפח את עבודת המבטא שלך, זו יכולה להיות בחירה קשה – ולעתים קרובות יותר מאשר לא, שיר הצפירה של אותו חדש ומבריק הטק יפתה אותך פנימה. אחרי הכל, אתה יכול ללמוד הכל ב- Youtube בימינו, נכון?

 

are acting classes worth it

 

למרבה הצער, לא בסדר. הדבר המוחלט, הלא סחיר, החשוב ביותר שיזין את הצמיחה שלך הוא משוב. משחק זה קשור לתקשורת, והדרך היחידה להישאר בראש מיומנויות אלה היא לוודא שמה שאתה מוציא זה מה שאתה מתכוון להיות. אין שום טעם להשתולל במראה או במצלמה שלך ביום-יום-יום, להכין את ההשגחה שתעורר נשמות ותשנה את חייהם, רק כדי להיפגש עם צחוק בביצוע. אנחנו לא תמיד השופט הטוב ביותר שלנו, ולפעמים אנו רואים קו דק בין קומדיה לטרגדיה.

 

הטרגדיה האמיתית כאן, היא עבור קטע מנצח, או טכניקה כמעט שם, איזה ציוץ קטנטן שאין לך סיכוי לזהות ולתקן כשאתה נמצא בתרגול שלך – ואקום, לאבד לך תפקיד או משחה עומדת. אפילו עם חזרות ייעודיות ותרגול קבוע, אין שום ערובה לכך שהתמוטטות תקשורתית מתרחשת אי שם בתוך המורכבויות של המסירה שלך. בין אם זה מקוון, פנים אל פנים, או מול קבוצה, הפידבק של איש מקצוע מיומן הוא בלתי ניתן להחלפה . אתה יכול לדלג כמעט על כל הוצאות משחק אחרות, אבל לא על זה.

 

אז בזמן שמפתה להמשיך במועדון ההקלטה העצמי הזה עם חבר אחד, ריבוי משימות זמן המקלחת שלך עם זמן ההתחממות הקולית, וקרא לזה יום, אינך יכול להתקדם, לשכלל או לשמור על כישוריך ללא הסביבה בה משתתפים שיעורים. להרשות לעצמך. תלמד אומץ בחוסר נוחות, תיאלץ לדחוף גבולות שאולי אף פעם לא שקלת בהם, ותקבל ביקורת מותאמת כדי לחדד את הכלים והטכניקות שלך כדי לתקשר בצורה אמיתית ויעילה יותר. להיות פתוח למשוב חיוני, מכיוון שבסופו של דבר, מה מחיאות כפיים מלבד סוג נוסף של משוב? סרט או תיאטרון, דרמה או קומדיה, מקומית או מקוונת, קבל את עצמך לשיעור ובדוק עד כמה יכול להיות התשואה על ההשקעה שלך גבוהה.

 

לחיות מרחוק? הצטרפו אלינו לסמסטר זה של בית הספר לדרמה מקוון לבמה !

 

ציוץ
[ 19459006] שתף
[19459019 ] פין
0 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה