האם אתה יכול להתאמן במשחק בעצמך?

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 32
[ 19459010] סיכה 1
33 מניות

] בסיום כל שנה בבית הספר לדרמה נשלחנו הביתה כמעט 3 חודשים לנסות ולקיים חופשה. זה מבחינתי טיסה של חמש שעות לצד השני של המדינה לעיירת חוף אידילית ושקטה שאני מכנה אותה הביתה. כשחזרתי הביתה הפעם, שלא כמו שסיימתי את השנה הראשונה (שהשאירה לי בלגן שבור), הרגשתי מוטיבציה עמוקה ולהוטה להמשיך לפעול .

 

החלטתי שאצור קשר לכל אחד בסביבתי ואסביר שאני לומדת בבית הספר לדרמה ואשמח לעשות כל דבר בתחום המשחק; יהיה זה צפייה בחזרות, קריאת מחזה, עזרה בהוראה או באמת כל דבר. הקשר שלי הביא לאודישן לגרסת הבמה של [מונטי המלא ], לשבת בחזרה על פנטומימה והזדמנות לעבוד בסדנת משחק לנוער. גמר האפשרויות הללו היה ההצעה היחידה שרדפתי אליה, והתברר שהיא פנטסטית! למדתי כמה שיעורים מעולים שתוכלו לבדוק בעמוד טיפים למשחק. עם זאת, למרות שזה מועיל, זה לא ממש עזר לי לפתח באופן מעשי את כישורי המשחק שלי, או לצמוח כשחקן.

 

אז מה אנחנו יכולים לעשות כשחקנים כדי לתחזק את הכלי שלנו? (כן, אם סתם הרגשת תחושה נושבת עדינה בפי הטבעת שלך אתה הכלי המופלא והמבריק המכונה ‘שחקן’.)

 

אז שחקן , הנה החוכמה שלי. כמו שאני תמיד אומר, קח את כל מה שאמרתי עם גרגר מלח ואם אתה מתכוון לקרוא יותר מהדפים שלי אני ממליץ לך לרכוש דלי שלם. אני אוהב לחשוב להתנהג כג’ודג ‘-מאוזן היטב של כמה תחומי מפתח: קול, תנועה, ידע , ו … משחק .

 

ניתן לתרגל ולפתח את הקול. זהו אחד המרכיבים המוחשיים ביותר של משחק בכך שאתה יכול להבחין בשינויים ביכולת ובאיכות שלך; טווח הקול שלך יכול להשתפר, אתה יכול לבדוק את יכולת הריאה שלך, להבחין בנשימה עמוקה, לשפר את התפרקויות ולפתח יישור טוב יותר. אם אתה יכול להתאמן באופן קבוע – נאמר לי על ידי פתולוג דיבור שאפילו חמש דקות ביום יעשו את העבודה – תתחיל לשים לב לתוצאות עמוקות.

 

sing

 

תנועה, שהוגדרה על ידי Stagemilk כל מה שקשור להתפתחות הגופנית של הגוף, הוא שוב מרכיב מוחשי. אתה יכול לחזות בגמישות מוגברת או להבחין בהרפיה שלך ורמות האנרגיה גדלות. הייתי ממליץ על טכניקות כמו יוגה, פלדנקרייז, פילאטיס, מדיטציה, טאי צ’י, צ’יגונג, אימפרוביזציה של אנשי קשר או באמת כל דבר שלא סומך על מתח ולחץ לתוצאות. אם אתה עושה הרבה עבודות כושר וודא שהנשימה שלך לא נעצרת ושאת נמתחת היטב לאחר הפגישה.

 

 

yoga

 

ידע: למה אני מתכוון לדעת? כמעט בכל קורס משחק בעולם יש מרכיב של ניתוח טקסט או חינוך מבוסס תיאוריה. בימים אלה יותר ויותר בתי ספר מתקדמים לקראת גישה אקדמית יותר למשחק. אני מאמין שזה מהלך טיפשי שכן היצירתיות, לדעתי, מדרבנת מעבודה מעשית. עם זאת, יש חשיבות לאלמנט של עבודת טקסט, כמו גם ידע רקע בדרמה והיסטוריה של התיאטרון. אחת הסיבות שיצרתי אתר זה הייתה להגדיל את הידע האישי שלי שכן הידע מזין את העבודה היצירתית שלך. בכל תחום יצירתי ההשפעות שלנו הן מה שעוזרות לנו ליצור עבודה חדשה. בהתאם לכך, קריאת מחזות ובחירתם זה מזה, התעדכנות בחדשות, האזנה למגוון רחב של מוזיקה, התבוננות באמנות נהדרת – כל אלה הם גירויים חיוניים לשחקן.

 

אני מאמין שהיצירתיות עובדת הכי טוב כאשר המוח מוצף בקשת שלמה של מקורות שמהם השראה ויצירתיות יכולות לפרוח. זה גם עוזר לנו להעריך תיאטרון וכל אמנות בצורה עמוקה יותר.

 

אז ככל שבלוג ‘הרצאות’ בפועל של פסאודו זה מסתיים, אני מעלה את השאלה: האם אתה יכול לתרגל משחק לבד? ובכן אמרו לי “כן!” על ידי קווין ספייסי בסדנה שהתחלתי לאחרונה בסידני ואני מסכים לחלוטין.

 

אני נהנה ביסודיות מתהליך פירוק הדברים ופישוטם, כל כך לעתים קרובות חושב לעצמי, “מה זה משחק? והאם אוכל לתרגל כל אחד מההיבטים האישיים שלו לבד? “

 

תחילה הרגשתי שהביטחון עבורי הוא היבט חשוב במיוחד של משחק. לקום על הבמה ולא לתת לעזאזל אם חבר, מורה או חבר שחקן יושב ממש מולי בקהל. שמירה על נאמנות לטקסט ולאופי שיצרת. וניתן לשפר באופן דרמטי את השטח הזה של משחק.

 

טקסט, טקסט ועוד טקסט הוא המפתח לעולמנו. זו ההשראה שלנו וכל מה שיש לנו באמת בסוף היום. לכן, שבו עם טקסט. כוון לטקסט טוב. עיין ברשימת המחזות הטובים ביותר שלך כדי להתחיל, ואם אתה יכול לנתח אותה – מילון המילים, נסה לחשוב כמו הדמויות, באמת השקיע במחזה. למדו מונולוגים ובצעו אותם למי שתוכלו לשכנע להקשיב, אם חבריכם לא מעוניינים, כישורי השכנוע שלכם אינם הטובים ביותר, או שאתם פשוט משעממים וכואבים לצפייה, עליכם להתחיל מיד להרכיב עמוק ויחסים אינטימיים עם הטבע.

 

script

 

אני יודע שכותרת הבלוג הזה היא ‘האם אתה יכול להתאמן על משחק לבדך?’, אולם אם הגעת עד כה, אתה אוהב אותי ורוצה להיות מרוסס בחלב במה עסיסי יותר. אז הנה: אם אתה יכול, להתאמן עם בן זוג לסצנה – אפילו אם הסצינה לא תיראה אף פעם לאף אחד, פשוט שיחה עם מישהו יכולה להיות חוויה נהדרת. אם יש לכם כמה חברים שחקנים הקימו מועדון סצנות או קבוצת מבחן עצמי בו אתם מתכנסים פעם בשבוע ועובדים אחד על השני על סצינות.

 

ובכן יש לך את זה – התשובות לתעלומת המשחק שניתנה תוך 963 מילים בלבד. האמת במשחק היא תעלומה מעולה וקשה לפתור אותה, אבל אם אתה יכול לפתח את ארבעת התחומים הללו בכל דרך קלה ודקה, זה יועיל לך כמובן כשחקן. בין אם אתה לומד משחק ובין שאתה פועל כרגע במקצועיות כמלצר, מתאמן והדרכה פירושו שכאשר תתקבל ההזדמנות תעשה ביצועים חזקים בהרבה באודישן שלך ובתקווה בתפקידך כיוון שכיוונת את הכלי שלך בצורה טובה.

 

בכל תחום יצירתי אחר האנשים שכל הזמן מתאמנים ומפתחים את כישוריהם עוברים לראש ומצטיינים, אז מדוע שהמשחק צריך להיות שונה? עכשיו לכי לפעול בחדרך החשוך והבודד או עם שיח יפה.

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 32
[ 19459010] פין 1
33 מניות

[19459035 ]

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה