האם אני טוב בלהתמודד? (או שכולם משקרים?)

תוכן עניינים
ציוץ
[ 19459007] שתף 133
[ 19459020] פין
133 מניות

הכרתי שחקנים רבים שנשארו במשחק יותר מדי זמן. הם פשוט לא שחקנים טובים, והם זרקו את חייהם במרדף אחר חלום שקשה אפילו למוכשרים והעמלים ביותר של בני גילם.

 

בשעת ערב מאוחרת מהרהרתי בתופעה זו. תהיתי איך הם הצליחו להתמיד לנוכח מצוקה כה ברורה. איך הם היו יכולים להתעלם מהסימנים הברורים של חוסר מלאכה שלהם? איך הם לא יכלו לדעת שהם די מציצים?

 

Am I a good actor?

 

ואז עלה על דעתי שכל השחקנים גרים בחדר הד. באותו אופן שאלגוריתם הפייסבוק שלך נותן לך יותר ממה שאתה רוצה, האנשים סביבך תמיד אומרים שאתה רוצה לשמוע. רוב השחקנים מוקפים על ידי חברים ומשפחה תומכים שלא עושים דבר מלבד מעודדים אתכם. קול אמיתי, אולי קשה, כמעט ולא נוכח.

 

אני מכיר שחקנים שמאוד אוהבים את יכולתם לשבח מופע ששנוא עליהם. הם מסוגלים להביט את חבריהם בעיניים ולומר להם בלי שבר של אשמה שהם "העריצו את ההצגה", או אולי באופן דיפלומטי יותר: "המופע לא היה הכי טוב, אבל היית נהדר!".

 

כשחשבתי על זה הבנתי שאנשים תמיד אהבו את ההצגות שלי. או שהם לפחות אהבו את ההופעה שלי בתכנית. עצרתי, לקחתי לגימה משכנעת של יין והבנתי שזה מאוד אפשרי שגם אני שחקן נורא.

 

התחלתי ליפול בחלום בהקיץ …

 

אני בערב הפתיחה שלי, התוכנית הסתיימה במחיאות כפיים מהומות, אני לובשת את החולצה האהובה עליי מאחורי הקלעים, מקבלת סאב בלאן ומתחילה להפיץ את המבואה. חיוכים שמחים מסביב. תמיד "מופע נהדר", תמיד "היית נפלא". אני מסתכל בהם בעיניים ומחפש אפשרות לשקרים, אך חיוכיהם הם בלתי חדירים.

 

ואז אני מתעורר … לעולם לא אדע את האמת.

 

Theatre opening night for actors

 

איך מישהו יכול לדעת אם הם טובים במשחק?

 

מורים למשחקים רוצים שנמשיך להשתתף בשיעורים שלהם, כך שהם מחמיצים אותנו במחמאות, חברים מעודדים מדי, האינטרנט ממשיך להפיץ ציטוטים מוטיבציוניים (אנחנו אשמים בזה) וסלבריטאים אומרים לנו לעבוד קשה ו הישאר במשחק. גם אם תקבלו כמה ביקורות על ריחוף, ניתן למחוק אותם כחריגים; "אבל כל מי שדיברתי איתו אהבו את המופע."

 

כשאני מסתובב ממשבר המשחק הזה, זכוכית ריקה לפני, הבנתי שיש לי שתי אפשרויות: ליפול בספק עצמי נכה, או פשוט לא לתת לעזאזל. אמרתי בתחילת המאמר הזה שאני מכיר כמה שחקנים שלדעתי הם נוראים, כולנו עושים. אבל נחשו מה? מישהו אחר אוהב אותם. מישהו אחר חושב שהם מעניינים, ושובים ומוכשרים. לחלקם קריירה טובה יותר ממני, חלקם מתפתחים, חלקם מוצאים את חוזקותיהם לאחר מספר שנים חסרות יכולת, חלקם פשוט זקוקים למורה או לחונך הנכון. וכדי להחמיר את המצב, השחקנים הטובים ביותר שאני מכיר חושבים שהם מוצצים. בסופו של יום האדם היחיד שאתה יכול לסמוך עליו הוא עצמך.

 

ציוץ
[ 19459007] שתף 133
[ 19459020] פין
133 מניות

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה