ג'ייק האנטר: איך יצרתי את מופע ראש הממשלה שלי 'אמנת מחלקה' שלי.

תוכן עניינים
שתף
[ 19459013] ציוץ
] סיכה

תמונה מאת: Brian Jamie

[ 19459022] כשהגעתי ללוס אנג'לס לא הכרתי אף אחד ולא היה לי מקום לשהות בו. לא היו לי קרדיטים למשחק, ולא היו לי קשרים. אני הסתובבתי רק במשאית שלי , גרתי על ידי סנטה מוניקה, ונציה ומרינה דל ריי. חודשים עברו בלי להזמין דבר. העבודה היחידה שקיבלתי הייתה לעשות מאימונים אישיים או קייטרינג. שאלתי פעמים רבות בראשי אם אני מקבל את ההחלטה הנכונה להגיע לכאן. שאני כבר בן 24 ופשוט התחלתי, ואנשים עבדו בזה מאז שהם היו ילדים. איך הייתי אמורה לנצח שנים ושנים של ניסיון בתפקידים?

עברו עוד כמה חודשים עד שבסופו של דבר הזמנתי כמה תפקידים בכמה פרויקטים של אינדי. ידעתי שעלי להיות פרואקטיבית יותר כדי להזמין תפקידים גדולים יותר, אז החלטתי לעשות סרט קצר ולהציג את עצמי באופן שרציתי שיראו אותי. אז כתבתי, הפקתי וכיכבתי בסרט הקצר הזה שנקרא Face Off שם גילמתי מתאגרף. הייתי ספורטאי שגדלתי כך שהיה לי קל לכתוב את מה שידעתי, לשחק קרוב לתפקיד האפוד, והכי חשוב זה היה משהו שממש התרגשתי לעשות. עם טונות של טובות לב, סיימנו את זה וזה זכה במספר פרסים.

ואז התחלתי להסתובב בעיר ולהראות למפיקים שונים, ליהוק במאים ובמאים את הסרט הקטן שעשיתי. זה הוביל אותי לתכנית הטלוויזיה הראשונה שלי. לא רק שהראיתי שאני יכול לפעול, אלא שהראיתי שאני יכול לייצר. הפכתי לשחקן ומפיק בתוכנית של אמזון פריים The Bay. התוכנית ההיא קיבלה מועמדות לאמי וזכתה. ואז רציתי ליצור משהו לבד.

התכנסתי עם חבר שלי ששמו בן מקדונל שפגשתי מוקדם במסע שלי כאן בלוס אנג'לס, והחלטנו לעשות מופע משלנו בשם מעשה מחלקה . המופע היה על שחקנים נאבקים בלוס אנג'לס ומכיוון שאנו נאבקים על שחקנים בלוס אנג'לס חשבנו שנוכל לספר סיפור די מעניין על כך. העברנו את [אריק רוברטס כמורה למשחק, וכולנו גילמנו תלמידים בכיתתו. את ההצגה אז הוקמה על ידי אמזון פריים, צילמנו באוגוסט 2018, והיא כעת בחוץ. אנו שוקלים כעת למועמדות לאמי בקטגוריית הטופס הקצר. זה מככב בעצמי, אריק, בן, מנדלין קרלסון, רחל'ה ברוק סמית ', מרדית' ג'קסון, ניקי סוהוהו ו- רונל ר. פרהם . בימויו של מרקוס פרי, והופק על ידי ג'יימס גאנייר וברוק רופה והשחקנים,

. אני חושב שהמסע שלי הוא דוגמא טובה לאיך אתה יכול לחלום בגדול, להתחיל מאפס ולגרום לדברים לקרות. אני נרגש להמשיך ליצור ולראות מה קורה עם מחלקת הכיתות ופרויקטים עתידיים!

נכתב על ידי ג'ייק האנטר. בדוק מעשה מחלקה ב- Amazon Amazon !

שתף

[ 19459012] ציוץ

[19459005 ] פין

השאירו פרטים למידע נוסף על השירות ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה